реклама

реклама

Секретар міської ради Олександр Радуцький офіційно подав міському голові Анатолію Бондаренку пропозиції щодо майбутнього складу заступників міського голови – членів виконкому Черкаської міськради.

26219261_1335093086596047_849024840196050895_n «Провівши консультації із депутатами Черкаської міської ради, прийшли до спільної згоди щодо формування складу виконавчого комітету Черкаської міської ради. Пропонуємо наступний персональний склад членів виконавчого комітету – заступників міського голови:

Буданцев Роман Петрович,

Ільченко Олександр Анатолійович,

Коломоєць Ігор Анатолійович,

Сотуленко Руслан Борисович,

Стратілатов Костянтин Геннадійович,

Шкіньов Олексій Олексійович».

Відповідний документ Олександр Радуцький розмістив у «Фейсбуці», додавши: «Депутати порадилися та прийняли рішення. Слово за Анатолієм Бондаренком».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #13 Боря 12.01.2018 12:27
Цитую Верник:
а Стратілатова за які заслуги?? За писанину у Фейсбуці

Зоря пропихує свого помічника в виконком для вирішення власних дєнєжних інтересів.
От чому він заважає меру працювати, хочеться всю землю що при Одаричу не додерибанили докрасти, тоді й заглохне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Верник 12.01.2018 10:59
а Стратілатова за які заслуги?? За писанину у Фейсбуці
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 федор принципиальный 12.01.2018 10:17
А что изменилось-теже рыла,что и были,надо еще мушиечка,без него ну никак ,а ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 KLod 12.01.2018 10:09
Ігор Коломоєць гуманітарна сфера? Та воно тупе як сибірський валянок. Таке меле. Може хоч почитає тут про себе та почне над собою працювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 мешканець 12.01.2018 09:30
Розаріо уявляє себе персидським шахом :P :P . Дає вказівки, доручення. Людина - звичайний депутат, якому платять 50 тисяч в місяць за те, що не дає міському голові працювати! :roll: Не маразм?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Савр 12.01.2018 08:31
Шура,варити бичачі хвости,у тебе виходить краще! А тут ти пропонуєш навіть не хвости...
Пане мер,в кастрюлю,цей список!Варити довго,після варки -викинути!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Геннадий 11.01.2018 21:49
Александр Радуцкий тоже в прынципи не плохой руководитель.он прошел долгий жизненный путь -- работал поваром продавал мясную продукцию за прилавком потом стал политиком и тоже очень много хорошего сделал для города.Анатолий Бондаренко работал в сельском клубе потом чуть чуть руководил районом.оба стояли на майдане и ездили помагали ребятам в АТО продуктами и всем остальным.даже попадали под обстрелы по словам мера.не могут два лидера быть в одной упряжке.а также еврей с украинцем не может договорится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Психіатр 11.01.2018 19:30
У Сашка чергове загострення. Пане мер, пам`ятайте. що Радуцький - інвалід .................................. і справка є! :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Мирослав 11.01.2018 19:06
Якщо Бондаренко не буде поступатись банді - то виграє. У бандоти немає ніяких аргументів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #4 Крава 11.01.2018 18:57
Ваш виконком місту не потрібен. Розвели 8 дармоїдів по 50 тисяч зарплата в місяць. Окрім міського голови ніхто ні за що не відповідає. НІЯких виконкомів. Реально працюють лише управління міськради.