реклама
Програма навчання депутатів
"Закликаю і акцентую увагу всіх голів адміністрацій на сталому забезпеченні роботи систем життєдіяльності. Найближчим часом в Україні відбудеться погіршення погодних умов і температурного режиму, тому органи місцевого самоврядування повинні відпрацювати алгоритм взаємодії з органами влади і оперативні заходи в надзвичайних ситуаціях", - про це на засіданні оперативного штабу ДСНС щодо упередження надзвичайних ситуацій повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

NSV_6210

За його словами, наразі критичною ситуація залишається по місту Сміла Черкаської області, де залишаються відключеними від газу дві котельні, що забезпечують теплом 16 житлових будинків.

«В умовах децентралізації, в місті Сміла відсутнє місцеве самоврядування! Немає мера, секретар міськради теж відсутній в місті під час ситуації, коли відключені котельні. Такими діями, такою безвідповідальністю вони порушують ЗУ «Про теплопостачання» під час опалювального сезону, оцінку яким дадуть правоохоронні органи. Вже порушено кримінальну справу щодо компанії, яка здійснювала теплопостачання. Але головне питання наразі – щоденне і цілодобове реагування на цю ситуацію на рівні області», — наголосив Геннадій Зубко.

Також урядовець доручив щоденно до 8 ранку звітувати про стан підключення житлових будинків і об’єктів соціальної сфери до опалення в місті Сміла.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Пошливы 13.01.2018 10:33
"Але головне питання наразі – щоденне і цілодобове реагування на цю ситуацію на рівні області», — наголосив Геннадій Зубко." Как же они будут реагировать, когда не безплатно были в связке с Энергоинвестом, который и погубил Смелу?... Они, как я понимаю, хотят выдавить из смелян, проплаченные ими за тепло и распиленные ворами у власти, деньги. А остатками воры откупаются от "честных и неподкупных" судей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Сотник 12.01.2018 23:09
Так хто ж йому має доповідати?! Овчаренко? Гвоздь? Мер?... Чергова хе.ня від "влади"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама