реклама

реклама

Оперативники спецслужби встановили, що у 2016 році мешканець Золотоніського району Черкаської області був завербований спецслужбами РФ до незаконного збройного формування – так званого «9 полку морської піхоти «ДНР»».

26857041_525916084454254_1841137580_n

У березні 2017 року співробітники СБ України затримали бойовика під час перетину державного кордону України з РФ.

Соснівський районний суд міста Черкаси визнав злочинця винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

Про це інформують в прес-службі СБУ

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 CОЛДАТ 16.01.2018 14:14
Цитую ???:
Цей "морський піхотинець" до моря має таке саме відношення, як і морські свинки :lol:
А підкажіть, де це опудало жить після звільнення збирається - в Україні, чи на рашці? Воно ж тепер нікому й ніде не потрібне.

А з чого ти взяв що це опудало доживе до звільнення? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Отто Кац 16.01.2018 11:47
Цитую ???:
Воно ж тепер нікому й ніде не потрібне.

Та як сказати... Хтось несподівано може поцікавитись життям-буттям, здоров'ям...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Урюк 16.01.2018 11:40
Ні чого заїде на буцигарню, там йому патріоти швидко глину замісять :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 язон 16.01.2018 01:23
Яцщо затримали у березні і він перебував під вартою - то відпустили в залі суду: за законом Савченко. вже все відсидів, може йти далі вбивати та грабувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Отто Кац 15.01.2018 22:38
Стаття передбачає навіть звільнення від кримінальної відповідальност і за добровільне повідомлення про протиправні дії. Але ж він не сам "прийшов здаватися", а був затриманий при перетині ДК. Це різні речі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Пошливы 15.01.2018 19:35
А чего тогда его вообще судили? надо было наградить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 ??? 15.01.2018 18:46
Цей "морський піхотинець" до моря має таке саме відношення, як і морські свинки :lol:
А підкажіть, де це опудало жить після звільнення збирається - в Україні, чи на рашці? Воно ж тепер нікому й ніде не потрібне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Не мацквіч, черкащанин 15.01.2018 17:51
Для такого конкретного дебіла - щось занадто короткий термін ув'язнення.
Уявляю, скількох із руццкомірной падалі він "здав", щоб таку солідну скидочку заробить! ;-)