реклама

реклама

nataliya-odnoromanenko.2 Тепла зима та відсутність криги – не запорука безпечного пірнання на Водохреще. До процесу занурення в холодну воду на морозі треба ставитися продумано – готувати тіло та порадитися з лікарем.

Про це говорить завідувачка кардіологічного відділення КЗ "Черкаська обласна лікарня" Наталія Однороманенко, пише in.ck.ua

«Кожна людина – індивідуальна, і організм може по-різному реагувати на стрес у вигляді холодної води в різні періоди життя. Тому слід обов’язково порадитися з лікарем перед зануренням у зимову водойму.

image.php Хоча б раз на рік людина повинна проходити загальний огляд – рентген, аналіз крові, кардіограму. За результатами відвідин свого терапевта чи лікаря загальної практики сімейної медицини можна вирішувати, купатися на Водохреще чи ні. Інакше можна спровокувати хворобу. У Черкасах люди після необачних купань ставали пацієнтами лікарень з гострою пневмонією, а інколи холод викликав спазм судин аж до нападу стенокардії. Проблеми через різке переохолодження організму можуть трапитися незалежно від того, стоїть на вулиці сильний мороз чи температура близько нуля. Тіло бажано готувати поступовими загартовуваннями, обливаючись щоразу холоднішою водою. Лікарі не радять купатися на Водохреще людям зі слабким імунітетом, тим, хто недавно переніс хворобу чи має хронічні захворювання», – зазначає лікар

Для тих відчайдухів, які все ж зважаться занурюватися у Дніпро, у Черкасах традиційно обладнають місця для купання на пляжах "Рів’єра" та "Бочка", у Вантажному порту та біля храму Андрія Первозванного на пляжі "Живчик". На деяких пляжах віряни зможуть переодягтися у наметах, які встановлять рятувальники, та зігрітися гарячим чаєм.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100