реклама
Програма навчання депутатів
На вчорашній сесії депутати Черкаської міськради проголосували за те, щоб призначити комунальне підприємство «Дирекція парків» балансоутримувачем безгосподарських скверів у місті Черкаси, повідомляє «Вичерпно».

DSC06719_1-710x434 Перелік цих об’єктів: сквер «Дніпровський», сквер ім. Сержанта Смірнова, сквер «Пам’ять», сквер на площі 700-річчя, сквер ім. Героїв Чорнобиля, сквер «Весна», сквер ім. Гетьмана Сагайдачного, сквер «Митницький», сквер Симоненка.

Щодо одного із скверів, а саме ім. Сагайдачного, виникла суперечка. Депутати наголосили, що наразі там працюють розважальні заклади, які мають утримувати цю територію (50 метрів), а тому є ризик, що сквер може перетворитися на місце для розваг, відповідно, і на смітник. Інші ж депутати доводили, що зелену зону, яка там є, взагалі не можна назвати сквером.

– Треба, щоб туди виїхала комісія. Пане Косяк (Віталій Косяк, начальник управління інспектування міськради — ред.), ви можете відправити туди інспекторів? Підприємці, які утримують ті «генделі», мають прибирати територію навколо себе до 50 метрів, а місто вже облаштує територію, — сказав секретар міськради Олександр Радуцький.

Що ж до скверу 700-річчя, то там, за словами очільника КП «Дирекція парків» Володимира Стойка, є велика проблема із людьми без постійного місця проживання. Фактично, вони живуть у тому сквері.

Зрештою, депутати проголосували за те, щоб передати на баланс КП і ці сквери, однак після того, коли з бюджету виділять на це кошти.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама