реклама

реклама

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький повідомив, що разом із депутатом від ПВД Олександром Згібловим побував поблизу місця пориву високовольтних електромереж неподалік Оршанця.

26804571_1341593345946021_3763686233761831183_n

«Працівники Черкасиобленерго виконують терміново профілактичні роботи, – написав Радуцький у «Фейсбуці». – Після проведення наради з Євгенієм Лутом та Володимиром Завріним, на місці прийнято рішення про запуск мережі близько 15.00. Струм буде поданий на водозабор в Сокирно, що дозволить подачу питної води до м.Черкаси близько 18.00 години. Робимо все можливе для забезпечення містян водою. Велика подяка за героїчну роботу працівникам обленерго».

26733402_1341593522612670_4295177829271733042_n

26734370_1341593562612666_240608495619207536_n

реклама

Коментарі  

 
+5 #30 я 20.01.2018 22:21
все просто-треба знати нормативну базу-в охоронних зонах ЛЕП не треба садити зелені насадження, як роблять лісники
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 alexandr lut 20.01.2018 18:53
нехай тепер з Зорею Луначарку почистять,а то там не пройти не проїхати, головне вчасно фотографуватися )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #28 alexandr lut 20.01.2018 16:28
Згіблов- рупор Одарича і Ко, дешево піариться разом з Радуцьким! А де ж Зорю загубили та Мірзу! Вони ж постійно тепер разом!!! :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #27 язон 20.01.2018 12:40
Цитую блазень:
Заростання деревами підступів до ЛЕП це мабуть вже тяне на "діло" Хто за це відповідає?

Сосны в год растут на метр. Провода рвали 30-метровые сосны, которые подрастали с момента прокладки ЛЭП. Вспоминайте всех, кого Вы эти 30 лет выбирали во власть. И себя не забудьте. Потому что лошьё, выбирающее во власть некомпетентных демагогов, воров и бандитов - достойно печальных результатов их "хозяйствования".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 блазень 20.01.2018 02:44
Заростання деревами підступів до ЛЕП це мабуть вже тяне на "діло" Хто за це відповідає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #25 черкащанка 19.01.2018 22:38
Вини пух сам себе яму вырыл :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #24 Пересичный 19.01.2018 22:31
Ето правда Билоусов порядочный и честный человек!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #23 Хвалагосподу 19.01.2018 21:32
"Схеми" тупі. Зверніть увагу на під'йомник: на основі сніг у горизонтальній площині - відповідно, його навіть не піднімали. Як вони ремонтували?! Прочерк, напишить заяву до поліції та СБУ, це терроризм та підрив державних засад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #22 черкащанин 19.01.2018 21:12
Что-то згиблий часто крутится возле Радика :lol: Может Моня приставил козачка, ведь барабан со згиблого первоклассный и маму родную сдаст, чтобы остаться на плаву. :lol: Моня красавец, обставил в Черкассах всех и дистанционно оперативки получает. Респект!!! Делайте и дальше всю эту гидоту Михаил Юрьевич, они на большее не достойны и так Вам пятки вылижут, а может и что другое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #21 Тан 19.01.2018 20:01
Цитую Ольга:
Саша, потеряйся в лесу!

Хоч якась радість буде громадянам міста, на фоні ситуації, що склалась!