реклама

реклама

12 січня секретар міської ради Олександр Радуцький набув у власність автомобіль Mazda CX-5 2017 року випуску, пише infomist.ck.ua

Про це йдеться в декларації форми змін, поданій Олександро Романовичем 18 січня.

Bezymyannyj-11

Згідно з документом, вартість авто 822 тисячі гривень. У тій же декларації також вказується, що секретар продав рухоме майно за 450 тисяч гривень.

Зазначимо, що згідно із е-декларацією за 2016 рік, що була подана в березні минулого року, у власності Радуцького Kia Carens (2014 р.в.), у власності дружини – Mazda 3 (2016 р.в.).

Радуцький задекларував 285 тисяч доларів готівки.

реклама

Коментарі  

 
+5 #13 Лісовий 23.01.2018 09:57
Цитую Надія.:
Радуцький хоча б задекларував кошти, а Залізяка все на маму перевів. Дума що так його не будуть чіпати?

А Зоря триповерховий маєток задекларував? Теж на мамі, яка все життя пропрацювала в тролейбусному парку. Так звідки кошти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Resident_CK 22.01.2018 22:28
Согласен. Новость так себе. По нынешнему курсу цена тачки меньше $30K.
Mazda никак не тянет на элитное авто, Mazda ↓↓↓↓↓↓ чем Nissan, не говоря уже про Toyota и Honda.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Пинневайз 22.01.2018 19:32
Автiвка так собi.Середнiй сегмент.Треба купувати BMW-X6M.Молодець.Той вище б'є,хто має грошi.А той хто не ма-заздрить.Оця бiднота шо туть пише та редакцiя газети,немає грошей навiть на шмат сала та гризе кору дерев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Орланд 22.01.2018 18:47
У людини манія величі. Безперечно, Радек - ганьба порошенківців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 Савр 22.01.2018 18:13
ну і що? Силовики,податк івці імпотентні,ніхт о нічого не здатен доказати!
Гребіть,крадьте -все безнаказанно!
Тотальна розруха!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 ЮЗР 22.01.2018 18:13
Радик! Прикрепи сперели ковшь что б снег убирать и покажи железяке как надо чистить дороги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Надія. 22.01.2018 15:27
Радуцький хоча б задекларував кошти, а Залізяка все на маму перевів. Дума що так його не будуть чіпати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Павло II 22.01.2018 15:14
Саша, от скажи, для чого ти оце робиш? Чи розум втрачаєш, чи його і не було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #5 Черкаси 22.01.2018 15:03
У еврея в радянські часи питають, де ви взяли гроші на "Волгу", так продав "Жигули" доклав та купив,а де взяли гроші на "Жигули", так продав "Москвича", а де взяли гроші на "Москвича", так продав мотоцикл, а де взяли гроші на мотоцикл, так продав велосипед, а на велосипед де взяли гроші? А от х*й Вам, каже еврей,за велосипед я вже відсидів