реклама

реклама

Громадський активіст Вадим Баранцов зацікавився комерційною діяльністю посадовця Черкаської ОДА Ярослава Березаня. У електронній декларації він вказав, що має квартиру за адресою вул. Смілянська, 1. Але насправді там працює стоматологічний кабінет, інформує активіст. Про це йдеться в сюжеті «Антени».

20376177_1912968165628718_2895124517320191395_n

Перевірити законність бізнесу заступника голови ОДА в управлінні державного архітектурно-будівельного контролю відмовили зі зрозумілих причин. У телефонній розмові кореспондентам «Антени» заступник начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міськради Сергій Очеретній повідомив, що юридична служба ознайомилась зі скаргою Баранцова і не побачила підстав для проведення перевірки. Тож громадянину пропонують подати повторну скаргу.

Після зустрічної скарги Ярослава Березаня в ДБК негайно знайшли підстави і розпочали перевірку нерухомості громадянина Баранцова. Постанову про адміністративне покарання Вадим Баранцов буде оскаржувати у судовому порядку.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #15 Оленг 25.01.2018 15:02
Цитую Игорь Иванов:
Специально подивився біографію цього "дєятеля" до призначення на посаду -юрист комунальної стоматполікліні ки-голитьба -і раптом отримав джек-пот :джип Прадо,нові мазди для дружини та коханки, офіси, квартіри, земельні ділянки, не знав що держслужба така високодохідна)) )

Да он в лотерею выграл,ну прямо,как ляшко-.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Олена 25.01.2018 15:00
Цитую Євген:
Якось однобоко. А де коментарі з цього приводу пана Березаня. А ще гарний "титул" пан Баранцов собі придумав: "борець з корупцією". А де результати його боротьби? Є статті з аналізом декларацій і реальним майновим станом чиновників, чи є розкриття злочинних схем? Чи результат не важливий, головне сам процес і бажання "помаячіти фейсом" в ютубі?

Ну пан Баранцов то,что-то хоть делает,а что делаешь ты, эксперт хренов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Наталія 25.01.2018 00:37
Жахливо, що проста українська сім'я не може добитися правди і жити зі своєю маленькою донечкою у спокої. А де ж справедливість? Я за Вадима Баранцова! Хай тебе, Вадиме, і твою сім'ю оберігає і допомагає Бог!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Малинка 24.01.2018 19:26
Цитую черкащанін:
а Алеговіч мабуть в теме, що тримає такого шахрая

100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 РезидентЪ 24.01.2018 02:59
Березань,Билера - характерные нечеркасские фамилии. Чего им в родных сёлах не сиделось ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Євген 23.01.2018 22:59
Якось однобоко. А де коментарі з цього приводу пана Березаня. А ще гарний "титул" пан Баранцов собі придумав: "борець з корупцією". А де результати його боротьби? Є статті з аналізом декларацій і реальним майновим станом чиновників, чи є розкриття злочинних схем? Чи результат не важливий, головне сам процес і бажання "помаячіти фейсом" в ютубі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 черкащанін 23.01.2018 22:48
а Алеговіч мабуть в теме, що тримає такого шахрая
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Малинка 23.01.2018 22:41
Один , і, проти цілої свори зарвавшихся чинуш-ворів!!! Наснаги і витримки!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Сандра 23.01.2018 21:27
Жаль,что таких порядочных людей,как Вадим, очень мало.В одиночку тяжело бороться с наглецами. Надеюсь ,правда будет на вашей стороне,Вадим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Павло II 23.01.2018 17:33
Цитую Yucca:
Коли вже настане край безкарності таких "посадовців", а,точніше, злочинців?

Ніколи! Капіталізм дружище!
Том Пикетти стал признанным авторитетом в области современной экономики в 2014 году, когда опубликовал мировой бестселлер "Капитал в 21 веке". Особенно сильно уровень неравенства (как доходов, так и состояний) вырос за последние 30 лет, и это касается практически всех стран мира. Так, верхние 10% общества присваивают себе 37% национального богатства в Европе и 41% — в Китае, 46% в России. В Бразилии и на Ближнем Востоке этот показатель соответственно составляет 55% и 61%.