реклама
Програма навчання депутатів
Поки в Черкасах борються з зимовою негодою, співробітники БО «Черкаська мережа» отримують тривожні дзвінки з проханнями надати притулок жінкам із дітьми, які опинилися на вулиці. Жіночий кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства – переповнений. Багатьом охочим жінкам доводиться відмовляти.

У минулі вихідні пізно ввечері до адміністратора Жіночого кризового центру Анжеліки Бузовської звернулися працівники поліції з проханням поселити у центрі жінку з двома дітьми, яка в мороз фактично в домашніх капцях опинилася на вулиці. Довелося пояснити працівникам поліції, що в центрі вже проживає п’ятеро осіб. Однак іншого виходу не було – і в суботу пізно увечері жінку з дітьми поселили в офісному приміщенні БО «Черкаська мережа», оскільки місць у центрі вже не було.

–  Я вдячна нашій поліції, вони привезли маму з дітьми до нас в центр, допомогли занести в офіс ліжечко для малюка, зібрали його. Я бачила турботу справжніх чоловіків і захисників. Забрали мене з дому, щоб я поселила, оскільки це вже був пізній вечір, і відвезли додому, – розповідає адміністратор Жіночого кризового центру для постраждалих від домашнього насильства Анжеліка Бузовська.

Разом із тим, БО «Черкаська мережа» очікує виділення грошей із міського бюджету на ремонт нового двоповерхового приміщення, в який би переїхав Жіночий кризовий центр.

–  Зараз багатьом жінкам ми змушені відмовляти. А надворі ж зима, мороз. Це дуже важко робити. Крім нас, наданням притулку жінкам із дітьми, які часто навіть без документів враз опиняються на вулиці, в місті не займається ніхто. Сподіваємось, що депутати скоро звернуть увагу на проблему та виділять обіцяні кошти на ремонт, – говорить соціальний працівник БО «Черкаська мережа» Олена Зелик.

Телефон для тих, хто потребує допомоги або хоче допомогти Жіночому кризовому центру для постраждалих від домашнього насильства: 0936680246 (Анжеліка, адміністратор центру)

 

Прес-служба БО «Черкаська мережа»

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама