реклама

реклама

Після того, як активіст Вадим Баранцов у ефірі телеканалу «Антена» розкритикував діяльність заступника голови ОДА Ярослава Березаня, сам Ярослав Григорович дав ЗМІ свій коментар щодо ситуації (спілкуючись у присутності прес-секретаря голови ОДА).

IMG_7156

Ярослав Березань повідомив, що телеканал «Антену» не дивиться, але про претензії до нього громадянина Баранцова знає, бо в них конфлікт вже не один рік. І на закиди активіста нібито посадовець займається комерційною діяльністю відповів наступне:

– За адресою Смілянська, 1, яку згадує Вадим Баранцов, діє стоматкабінет, але не мій, а моєї дружини. Цю квартиру ми придбали в 2014 році. Торік майно було переведене в нежитлову нерухомість з цільовим призначенням саме як стоматкабінет. Квартира в приватній власності дружини і вона здійснює там підприємницьку діяльність. Хоча як я розумію, цей громадянин використав стоматкабінет як інформаційний привід, бо насправді проблеми мають місце щодо приміщення за іншою адресою – по вулиці Героїв Дніпра, 53. Ще у 2015 році він залив моє офісне приміщення. Я ще тоді працював в Смілі і ніяк не міг тиснути на нього як обласний посадовець, у чому він мене звинувачує. Тоді ж балансоутримувач СУБ «Митниця» подала в суд на Баранцова. Суд виніс рішення на користь СУБ. Баранцов не дав доступ до приміщення. Пройшла апеляція. До речі, суддя сам виходив на об’єкт, проводив слідчий експеримент, щоб переконатися, чи дійсно з каналізації Баранцова тече до мене вода. Так і вийшло. І на той час ціна питання була 300 гривень. А станом вже на зараз він залив мені обладнання на півмільйона – це апарат УЗІ, – роз’яснив Ярослав Березань, висловлюючи нерозуміння, чому не можна було полагодити трубу і уникнути таким чином подальшого конфлікту.

Зараз триває ще один судовий процес про відшкодування завданої шкоди. Проходить експертиза.

– Зараз я не дуже контролюю хід справи. Там є юрист. Я ж займаюся своїми посадовими обов’язками. На майно Баранцова накладено арешт і його звинувачення в ЗМІ на мою адресу розцінюю як тиск. До слова, наша спільна знайома дзвонила мені, передавала погрози. Через що мною було написано заяву в поліцію, - розповів "Прочерку" Ярослав Березань.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #16 А при чому Костян? 28.01.2018 22:51
Цитую черкащанін:
Оце Ткаченко "позаздриш" Омаргаліева НАБУ по дамбі допитує, а тут ще Ярік)

То на дамбі ж "трудиться" починав Овчаренко - писав дурні пости про "нон-стоп ремонт". Чи підставили Омара замість нього?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 черкащанін 28.01.2018 20:00
Оце Ткаченко "позаздриш" Омаргаліева НАБУ по дамбі допитує, а тут ще Ярік - кор.......нер))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Семен 26.01.2018 15:48
Правда на стороні актівіста, бо Березань по оприлюдниним фактам не звертається в суд про заїист честі і ділової репутації!!! ЗА СОБОЮ ПОТЯНЕ І Юру "Армянського".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 депутат 26.01.2018 14:32
Колись в ЗМІ проскакувала інформація, що МСЧ 14 в якості гуманітарної допомоги надавалось медицинське обладнання, якого не стало, то чи не воно це знаходиться в цьму кабінеті. Це тільки такі специ, як Березань , можуть з точністю до секунди знать коли потече труба. Ти сам є влада, тому роби, щоб труби не текли. Давно є очевидним, що тобі, і таким як ти прості люди є як більмо на оці, тебе затопляють, заважають отримать паспорт, іншим, загромаджують дороги, заважають припаркуваться, і т.д., тільки ви забуваєте, що за рахунок таких людей ви живете і багатієте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #12 НАБУ 26.01.2018 13:34
Цитую Вівчарик Н.:
Повідомляю, що ходив до пана Березаня в неробочий час, після 18-ї години, коли і отримав коментар по ситуації. Щодо присутності інших осіб - у мене теж були питання.... Але я не вправі забороняти комусь бути присутнім де-інде

Та він навіть службовий кабінет і включену у ньому лампочку не мав права використовувати для розказав про свою каналізацію і сусідів! Хоча, якщо розуму немає - його не вставиш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #11 Прокурор 26.01.2018 13:19
Судячи з того, що Ярік наплів, єдиним завданням його секретарки було прослідкувати, щоб начальничку остаточно настав капут :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 Вівчарик Н. 26.01.2018 13:05
Цитую .:
Ткаченко, де ти його взяв?! Хіба це рівень заступника губернатора - скликати прессу (у робочий час!) з приводу своєї прорваної каналізації і разборок з сусідами? А шо там робила прес-секретарка?

Повідомляю, що ходив до пана Березаня в неробочий час, після 18-ї години, коли і отримав коментар по ситуації. Щодо присутності інших осіб - у мене теж були питання.... Але я не вправі забороняти комусь бути присутнім де-інде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #9 Павло II 26.01.2018 13:02
Канал Антена він не дивиться! А що ж ти ,друже, дивишся? Ти політик, чиновник високого рангу, в якщо не дивився, то в тебе повинен бути моніториг всіх подій в місті і області, знати про все, як живуть люди. Навіть якщо ти і юридично виграєш, то людина ти як знаєш на яку букву ...! А все брак знань, культури, віри. Жлоб!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 . 26.01.2018 13:00
Ткаченко, де ти його взяв?! Хіба це рівень заступника губернатора - скликати прессу (у робочий час!) з приводу своєї прорваної каналізації і разборок з сусідами? А шо там робила прес-секретарка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Юрист 26.01.2018 12:42
Даже здесь Бэрэзань дважды сознался в корупционных деяниях: рассказал о том, что судью лично(!) припахали для осмотра канализации замгубера, а потом еще заявил: "Баранцов забил МНЕ(!) медицинское оборудование на пол миллиона". Где это оборудование в его декларации и как это согласуется с тем, что стоматкабинет якобы не его, а жены?! Кто вообще посоветовал ему эти глупейшие и безграмотные отмазки?