реклама

реклама

Перший заступник голови Верховної Ради України, черкащанка Ірина Геращенко не вірить у ліберальну журналістику в Росії, і в будь-якому телефонному спілкуванні з росіянами обмежується нагадуванням про Крим і Донбас.

Геращенко Про це вона написала вчора у «Фейсбуці».

«Взагалі-то я піднімаю слухавку, коли висвічується перші цифри + 79, тільки для того, аби вишуканою українською (як не дивно, ані всьо панімают при цьому), сказати наступне: забудьте цей номер телефону і не дзвоніть мені до того дня, доки ви не віддасте Україні вкрадений Крим і Донбас, і ось в цей день я з радістю дам вам коментар, – написала Ірина Геращенко. – В мене немає виключень, бо ні в яку ліберальну журналістику і ліберальні ЗМІ чи ліберальних журналістів в РФ я не вірю. Давненько не трезвонили, і ось сьогодні знову: Иринааа Влааадимирааавна, пракаментирууйте марш дружин. Я, звичайно, дала їм традиційну відповідь про Донбас і Крим. Але ось що цікаво: чому про дружини, а не про санкційний список США? Чому факельний марш у Києві "браттям" так важливий, що до нього більше уваги, аніж до санкційного списку США? Й чи є проведення цього маршу одночасно з публікацією списку, проанонсованого зазделегідь, співпадінням? Ось такі думки навіялися, коли почула тарахтіння карєспандєнта з номеру + 79».

реклама

Коментарі  

 
-2 #13 Михалыч 08.02.2018 10:52
О, как порохоботы активизировалис ь! Руки поменяйте,а то уже мозоли набили, минусуя наши коменти.Видимо у порошенковских сявок есть предчуствие,что как нал зарабатывания костей с барского стола,скоро иссякнет.Тьфу на вас-позорное племя иуд.Смотрите не захлебнитесь рошеновским дерьмом гниды.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Ох 31.01.2018 21:37
Дивлюся на цю патриєтку і думаю, якби не було війни на чому б вона піарилася ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Степан 31.01.2018 19:16
Я прямо расплакался и по лицу потекли слёзы умиления только при мысли о том,как эти геращенки в перерыве на обед всё думают и думают об Украине,и достойно отвечают на звонки врагов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Пошливы 31.01.2018 19:05
Удивительно. Не думал, что соглашусь в чём то с Геращенко, а тут полностью солидарен. А трубку для того и нужно поднимать, чтобы послать. Это я для ватников говорю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 !!! 31.01.2018 17:23
Цитую Пинневайз:
Випий краще фантастичну каву у Братиславі, полети лоукостом до Варшави,та відвідай Віденську оперу.А ще є Париж та "крюасани".

А в чомусь цей "Пєнний" правий. Кава у Братиславі - точно краща, аніж "Бояришник" у Тамбові. Паризькі круасани кращі від мацковських "блінов на лапатє". А Віденська опера - краща, аніж шоу по лєпці бурятами чергової "скульптури" з кізяків.
Аж шкода стало, що ми не послали рашку безповоротно на *** разом з усіма її "прєлєстямі" значно раніше, аніж у 2014 році!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Пинневайз 31.01.2018 16:36
Слухай ГЭрра-ГБЭРА:Хто тобi дзвонив?Матвiєнко?Якби тільки натяк був на відвідування Москви для тебе, ти було б уже там.А так тільки ранкові мріяння,
Випий краще фантастичну каву у Братиславі, полети лоукостом до Варшави,та відвідай Віденську оперу.А ще є Париж та "крюасани".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Prof 31.01.2018 15:56
А хіба українці кращі? Вибрали президентом баригу, засновника партії регіонів, державного службовця, який заробив мільярди, поєднуючи державну службу і бізнес, що прямо заборонено закон. Чим злочинний режим порошенка кращей за такий самий злочинний режим путіна? У наших народів єдине спільне це життя під владою злочинних режимів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Степан 31.01.2018 15:44
Языком бла, бла, бла,не мешки таскать, патриотка хренова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Ukr 31.01.2018 15:29
А навіщо вона взагалі трубку піднімала? Місце рашки - в повному ігнорі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Черкащанин 31.01.2018 13:06
Не часто підтримую Геращенко, але тут згоден з нею на сто відсотків: коли рашка нарешті відстане від України - тільки тоді настане час для відновлення спілкування. Та й то, хтозна як це можливо після тисяч убитих росіянами українців?!