реклама
Sucurity Police

реклама

Депутат Черкаської міської ради Руслан Зоря звертається до голови Національної поліції Сергія Князева, Генпрокурора України Юрія Луценка та голови СБУ Василя Грицака з проханням відкрити кримінальні провадження за фактом подій на останній сесії міськради.

Мова йде про сесію, що відбулася 29 січня, під час якої в зали зайшли чоловіки в камуфляжній формі із написом «Національна дружина», також були чоловіки у чорній формі і в балаклавах.

- Вказані особи мали при собі предмети схожі на холодну та вогнепальну зброю. Намагання деяких депутатів покинути сесійну залу зустрічали силову протидію вказаних вище осіб. Зокрема депутату Руслану Зорі за спробу вийти із приміщення розбили обличчя, — йдеться у заяві, розміщеній на його сторінці у «Фейсбуці».
27331979_1348339188601684_5148275785416522779_n
27540248_1348339275268342_5381285911377832547_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #16 старий 01.02.2018 17:59
При чому тут Верх.рада? Це ж ми МИ САМІ вибрали цих керівників. Вони не вміють працювати для людей.Думайте САМІ черкащани
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Загребля 01.02.2018 15:32
Боже який я ралий хоч одному д......обу морду розбили. Привикли тільки жрать і нічого не робитб. А тут заставили то він відразу й соплі пустив, ішак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Михаил 01.02.2018 14:08
Не покидай залу, працюй - не будуть бити. Треба і в Верховну раду "зелених человєчков" надсилати, всіх пускать - і нікого не випускать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 ГААГА 01.02.2018 13:19
А чого нам не написав заяву?
:lol: на Прочерку зібралися всі родичі гарбузові, еееееее, Зорі й так активно мінусять.
Не паліться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Андрій 01.02.2018 12:29
Цитую Молодий.:
А що він не правильно написав? Це все йому приснилось? Чи може Гена Шевченко не бореться за крісло? Тільки мізків на правове вирішення питання , як і у Каструлі,- не має.

Надійка, ти перелогинився?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 XXХ 01.02.2018 11:20
Задовбали депутати, з усим отим шоблом ,що керує нашим Містом Нічого не роблять. у Місті хаос, дороги такі , навіть вроді зроблені,що на них гидко глянути, сміття купами лежить. Митнця непроїзна , бо багато води.І вони ще кудись пишуть скарги, що їм не дають спокійно жити. Та працюйте нормально, ефективно і вас , депутати ніхто пальцем не зачепить. А не хочете працювати , то треба заставити, тому люди і прийшли. Не подобається , ідіть тоді геть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Молодий. 01.02.2018 10:56
А що він не правильно написав? Це все йому приснилось? Чи може Гена Шевченко не бореться за крісло? Тільки мізків на правове вирішення питання , як і у Каструлі,- не має.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Стратілатов 01.02.2018 09:22
Цитую Ну і писун!:
Пише як індіанець - про себе у третій особі. Заява:"депутату Зорі розбили лице". Підпис: "депутат Зоря". :lol:

То я писав, сомніваєтесь в моєму юридичному таланті? Візьміть в виконком я покажу всі свої здібності з Русіком.
Доречі писав безплатно, бо всі гроші пішли на памперси для Руслана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Ну і писун! 01.02.2018 09:12
Пише як індіанець - про себе у третій особі. Заява:"депутату Зорі розбили лице". Підпис: "депутат Зоря". :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Семен 01.02.2018 09:06
Обидели первого гопника Черкасс. А как сам пьяный ганяет по району, сбивает людей, битой трощит магазин за то что среди ночи бухому не продали водку. Что-там с его судимостью? Или братва замяла дело? А квартиры у старушек отжимать на пару с мамой, черный риэлтор не хочет поведать. Забыл как сам безпридельничал прикрываясь автомайданом майдановцем укропом, а сам только селфился на майдане не более.
Давно стал честным депутатом?