реклама
Sucurity Police

реклама

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко не готовий назвати конкретну дату закінчення усіх ремонтних робіт на дамбі. Про це він сказав журналістам.

image-2_0

– Роботи ведуться активно. Там же завершилися бетонні роботи. Зараз працює реверс. Точно, що ми закінчимо усі роботи в цьому році, це швидше питання до Служби автомобільних доріг. Головна наша функція - активно лобіювали це питання на рівні фінансування, – сказав голова ОДА

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Галина 11.02.2018 09:24
Цитую депутат:
Так термін ремонту озвучувався на початку ремонту, а зараз слід заглянути в календар і гнати .... , а не питати про темін.

Ви що! яке гнати? реба й далі своїх ставити - то консультанта з децентралізації Березаня замом своїм, то пройдисвітку Компанієць керівником апарату...
може краще, щоб була одна посада - голова облради-голова оди --й дешевше було б!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 депутат 07.02.2018 08:37
Так термін ремонту озвучувався на початку ремонту, а зараз слід заглянути в календар і гнати .... , а не питати про темін.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Валентина 06.02.2018 10:00
Цитую Круто:
Ткаченко вперто не скликає пресухи (місяцями!), а якраз перед візитом дружини Порошенка вирішив зізнатися журналістам, що нічого і ні про що не знає?!! Можу поспорить: губера хтось пробує підставить і "злить".

Господи,но Вы действительно такого высокого мнения об этой порошенковской сявке? Кто это недорозумение может слить,как не оно само,своей тупостью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Дональд Трамп 06.02.2018 08:52
Такого тупого,бездарно го,безответстве нного руководства ОДА черкащане в жизни не видели,вспомнит е,как область категорически была против ткаченко-кандидатуры"Удара",пообещали,что понаблюдают два-три месяца,а сами засрали мозги нам и оставили,зато лавки,кабаки,ры нки,африканская чума заполонила всю черкасскую область-ни ума,ни совести-пример жители Смелы,дороги по области,бардак в городе,Дима КУХАРЧУК выброси этого брехуна в мусорный ящик-надежда на тебя,а ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 бродяга 06.02.2018 07:03
Без главного сварщика Гройсмана ну никак .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Загребля 05.02.2018 23:07
"...активно лобіювали це питання на рівні фінансування, – сказав голова ОДА". Як мені подобаються такі вирази губернатора. Це ж просто пісня нероби! Радянський чиновник-функціонер у ньому знайшов друге дихання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #7 Ченчик 05.02.2018 22:04
Цитую Марк:
Капець дамбі. Головне - нам бабло виділяйте, а строіть ми можемо й десять років. Планування робіт ?! Ні, не чули .

Головне не те, а що знову прийдеться людям і наступного літа стояти в чергах на сонці при поїздках чи з міста чи в місто. От балаболи, таких і справді в нас ще не було.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #6 Юра 05.02.2018 18:49
Всі в курсі, що оглядовий майданчик на дамбі коштував 9 мілн. гривень? Посміялись з людей і всі мовчать. *************** *************** ** Де автомайдан, атовці? - 8 лямів крадуть і ніхто нічого не протестує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Круто 05.02.2018 18:11
Ткаченко вперто не скликає пресухи (місяцями!), а якраз перед візитом дружини Порошенка вирішив зізнатися журналістам, що нічого і ні про що не знає?!! Можу поспорить: губера хтось пробує підставить і "злить".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 Круто 05.02.2018 18:04
У підсумку пресухи:констат ація того, що губер нічого не знає ніхто про те, коли закінчиться ремонт дамби, ні про те,коли вирішиться проблема опалення Сміли,ні про те,як зупинити політичну гривню у міськраді Черкас.