реклама

реклама

Опозиція бойкотувала попередника Мамалига на партійній посаді екс-губернатора Олександра Черевка

Опозиція бойкотувала попередника Мамалига на партійній посаді екс-губернатора Олександра Черевка

Сьогодні під час прес-конференції ради опозиційних сил Черкащини новий керівник обласної організації партії «Наша Україна» Володимир Мамалига офіційно від імені партії підписав угоду про об’єднану опозицію.

– Нещодавно устаткувалася ситуація в партії «Наша Україна», обласну організацію очолив пан Володимир Мамалига, наш колега, з яким ми давно співпрацюємо, він офіційно зробить підпис в угоді про об’єднану опозицію, – попередив присутніх голова ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко. – Довгий час головою організації залишався пан Черевко, наш колишній голова обласної адміністрації. А ми прийняли рішення не підписувати угоду з цим політиком. Угоду про об’єднану опозицію у свій час підписував Микола Каплій, він голова виконкому цієї партії. Микола Васильович продовжує працювати в раді об’єднаної опозиції.
Під аплодисменти присутніх Володимир Мамалига поставив свій підпис і печатку на документі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #8 sergo 24.01.2012 21:04
какоето г-о кругом :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Вовчик 24.01.2012 18:47
Вот из-за таких оппозиционеров как Мамалыга, к власти и приходят такие как Янукович. :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Місцевий житель 24.01.2012 14:19
Дякую "Прочерку" за посилання... Сходив поцікавитись - і ой... партія Екологія і соціальний захист - Мамалика+Воротн ик, ГО Центр медіаініціатив - Воротник + Мамалига, ВГО «Спілка власників житла України» - знову Мамалига! А тепер іще й "Наша Україна". Ну-Ну!!! Великому кораблю - велика торпеда!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Эфа 24.01.2012 10:49
Прочерку. Не могли бы вы опубликовать все партии входящие в Раду опозицыйних сыл Черкащины? Сколько их там? Ведь страна, и особенно черкащане, должны знать героев в лицо. А, лидерам этой Рады, чем отличаются програмы ваших "сил", если насколько я понимаю, ВСЕ они противостоят Партии Регионов?
И заранее благодарен, скажите, что легче поломать? Прутики этой "опозиційної ради" или веник Партии Регионов? А все потому, что никакая это не опозиция. ....... Все хотят быть гетьманами и ради этого и черту душу продадут 8)

Від "Прочерку": Пропонуємо переглянути ось цей матеріал. Там знайдете відповідь - http://procherk.info/news/7-cherkassy/1925-teper-na-cherkaschini-e-dvi-oblasni-administratsiyi-odnu-prodovzhue-ocholjuvati-tulub
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 ГІСТЬ МІСТА 23.01.2012 21:30
І гадки не мав, що в Черкасах основний опозиціонер "НУ". Пройшовся по сайту, але не побачив інф під назвами "Бондаренко, або Даценко, або Старікова підписали угоду.... Далеко піде Мамалига...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Погляд 23.01.2012 17:42
Яке їхало, таке ї здибало. Надія опозиційних сил Черкащини, боже милостивий.. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Ой 23.01.2012 16:26
а приливать будуть цю доленосну подію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Виборець 23.01.2012 16:23
Смішно. З Черевком підписувати не захотіли, а з призначеним Черевком Мамалигою - погодилися. Де логіка?