реклама

реклама

Директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Ігоря Волошина сьогодні, 6 лютого, на сесії депутати обрали заступником міського голови та членом нового виконкому. Тож він більше не може очолювати департамент, zmi.ck.ua

Міський голова Анатолій Бондаренко під час брифінгу із журналістами зазначив, що поки невідомо, хто стане керівником департаменту, наразі розглядають кандидата з Києва.

index

"Це буде незалежна людина. Професійні якості стоятимуть на першому місці. Відповідно до чинного законодавства, обрання фахівця на посаду може здійснюватися шляхом конкурсу або переведення. Наразі як кандидат по переведенню розглядається людина з Києва, яка працює в Міністерстві освіти", - сказав Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+8 #12 Земляк 07.02.2018 15:45
А київська людина, незалежна людина, не з Лисянки случайно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 А Мер Черкащанин? 07.02.2018 14:33
Цитую Коваль:
У Черкасах достойних, звісно ж, нема. Дайош варягів, пане мер!

Черкащани для мера пешаки, що ходять пішки по брудному місту, без води, без послуг, без ТРАНСПОРТНОЇ реформи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 граблі 2 07.02.2018 13:34
шукайте незалежні лисянські корні .
Згадалися варяги попередника ("профі"-Дзюба,Гужва,Літ овкін та інші)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Димас 07.02.2018 12:35
Физрук на фоні інших не дуже б виділявся ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Марія 07.02.2018 09:24
Цитую Коваль:
У Черкасах достойних, звісно ж, нема. Дайош варягів, пане мер!
Переймає досвід Києва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 блазень 06.02.2018 22:54
З Киіва? А якже перспективний торгаш шампунями? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 oleg 06.02.2018 20:37
Цитую Prof:
Якщо з МОН, то це катастрофа. Там керіє абсолютно неадекватна міністр-плагіаторка Гриневич, яка послідовно руйнує освіту

І як же ж це вона руйнує освіту? То це до неї освіта розвивалась, а при ній руйнується?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 alexandr lut 06.02.2018 19:49
не треба варягів! вже була гастролер з мінсоца-Мовчан, великий руйнівник=рехворматор! знищила все те, що працювало та ледве викурили!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Надія. 06.02.2018 19:21
А де сьогодні ділася фахівець з Києва , яка очолювала соціальний департамент міської Ради?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Prof 06.02.2018 18:45
Якщо з МОН, то це катастрофа. Там керіє абсолютно неадекватна міністр-плагіаторка Гриневич, яка послідовно руйнує освіту