реклама

реклама

Нагадаємо, півтора роки тому активісти вже намагалися власними силами знести цей пам’ятник. Однак тоді місцевий житель викликав поліцію, дії призупинили. Згодом з’ясувалося, що пам’ятник лишився на місці, адже техніці не вистачило потужностей демонтувати.

Пам’ятник, що був встановлений на перехресті Гагаріна та Героїв Дніпра, раніше не перебував на балансі жодного комунального підприємства. Нещодавно цей сквер передали КП "Дирекція парків".

27541090_2024811607787110_2405967932793414437_n

 

– Є відповідне рішення виконавчого комітету. Дирекція направила лист департаменту ЖКК про необхідність демонтажу. Нині знесення у процесі. Пам’ятник вже повантажили і зараз транспортують у парк Перемоги. Там він зберігатиметься поруч із залишками Леніна, – про це у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” повідомив директор комунального підприємства Володимир Стойко.

реклама

Коментарі  

 
+3 #20 блазень 07.02.2018 21:32
Взагалі то памятник присвячен перемозі у ВВВ, так шо фактично комуністичним його можна назвати, тому що його фактично скомуніздили...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 лиза 07.02.2018 21:28
шариковы пришли...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 боец з пiд Крутьок 07.02.2018 20:59
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Гена:
Завести уголовное дело на тех кто совешил мародерство. Крановщик начальство и остальные

Прямо мародерство?Хоть кому памятник то был? :lol:

слыш "джавелин" иди в ато
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 СОЛДАТ 07.02.2018 20:05
Цитую Антикомуніст:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Гена:
Завести уголовное дело на тех кто совешил мародерство. Крановщик начальство и остальные

Прямо мародерство?Хоть кому памятник то был? :lol:

Це був не пам'ятник, а каменюка, на якій було написано, що "тут буде встановлений пам'ятник героям" жовтневого перевороту. Таких каменюк з подібним написом "тут буде встановлений пам'ятник" тільки в цьому районі є ще дві. Як кажуть, не кажи "гоп", поки не перескочиш.

Тепер зрозуміло.Дякую ,друже, що розказав бо я думав що на Митниці стояв такий собі філіал мавзолею вови ульянова.А тут, виявляється, всього лиш каменюка.Але схоже що "ватанам"він був як мавзолей. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Пильний 07.02.2018 19:32
Як багато замість людей свиней. Їм би лише їсти, просто схудли всі. Але ж кааменюка досі стояла. Чого ж тоді ви такі нещасні завжди були?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #15 Антикомуніст 07.02.2018 18:28
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Гена:
Завести уголовное дело на тех кто совешил мародерство. Крановщик начальство и остальные

Прямо мародерство?Хоть кому памятник то был? :lol:

Це був не пам'ятник, а каменюка, на якій було написано, що "тут буде встановлений пам'ятник героям" жовтневого перевороту. Таких каменюк з подібним написом "тут буде встановлений пам'ятник" тільки в цьому районі є ще дві. Як кажуть, не кажи "гоп", поки не перескочиш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 13 07.02.2018 17:35
Закони пишуть не в Черкасах. Є Закон про декомунізацію, то все правильно - виконують його.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Дід МаЗай 07.02.2018 17:27
Ну, тепер вже точно в Черкасах жити людям стане значітельно легше! :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 Жителька 07.02.2018 16:57
Ось у чому була проблема,як же раніше не здогадалися!Ну і заживемо!А для покращення життя людей він щось буде робити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 Сергій 07.02.2018 16:25
Ще е пам’ятник "красному комісару" на вокзальної площі.