реклама
Sucurity Police

реклама

Депутат Черкаської обласної ради від ВО “Свобода”, новопризначений заступник міського голови Юрій Ботнар розповів журналістам, як йому вдавалось три роки жити без офіційних доходів, пише "Інфоміст".

– Як і тисячам наших громадян, які перебувають на межі бідності. В яких немає офіційної роботи, яким держава не створила умов… – пояснив свою декларацію без доходів після засідання виконкому свободівець.

IMG_8885

Журналіст уточнив, чи можуть його слова означати, що в цей час Ботнар мав “неофіційну роботу”.

– Усе в декларації сказано, – відповів заступник Бондаренка.

– Так у декларації написано, що нічого не було…

– Така от проблема, – прокоментував слова журналіста депутат.

Як повідомлялося новообраний заступник міського голови, депутат облради від ВО “Свобода” Юрій Ботнар подав декларацію про доходи за 2017 рік. У документі не вказано жодних відомостей щодо доходів або нерухомого майна Ботнара. Єдине, що задекларував свободівець, – це автівка “Мерседес Бенц” 1999 року випуску, яка перебуває в його користуванні.

реклама

Коментарі  

 
+5 #28 Мавр 13.02.2018 10:00
Цитую Анвтомия быдло:
Бидло відразу зрозуміло, що проголосувало помилково у Травні 2014го, проголосувало з переляку обіс*авшись, але Бидлу визнатись в цьому соромно і Бидло мовчить вже чотири роки, тільки скиглить в мережах. Бидло не було на жодному Майдані і називало майданівців "кастрюлєголовим и", затуляючи сором'язливо очі на те, що це був протест не ковбасний, а ідейний. Кияни протестували проти "диктаторских законів" 16-го Січня, коли заборонялось носити каски на головах. Кияни одягли кастрюлі і готові були разом з майданівцями нести за це відповідальніст ь. Бидло так НІКОЛИ не зробило би. Бидло за це зненавиділо майданівців і сичіть на них, звинувачуючи у всіх своїх бідах. А у своїх бідах Бидло Ali Hasanівське, або Гигівське, винувате само. Бо можна бути начитаному, мати гострий розум, багато друзів, але все одно залишатись Бидлом. Бидло - стан души

Согласен на все сто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Кокан 13.02.2018 09:56
Я представляю,как порохососы-быдло прочитав свою анатомию, начнут скрежетать зубами,то есть заниматься дешёвыми понтами,и **ать против ветра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 зоопарк 13.02.2018 09:50
У нас в терраріумі готова клітка для цієх змії. Чекаємо :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 Анатомия Бидло 13.02.2018 09:27
"Буду скиглити, але конкретною, реальною справою займатись не буду". Бидло НІКОЛИ не самоорганізуєть ся і не зробить репост на мирні, але масові протести. І так само Бидло буде пересмішником з тих, хто це робить, або буде підбурювати "когось", якогось хлопця з фронту, щоб той прибрав його, Бидла, лайно, що Бидло напхало з переляку у скриньки для голосувань.
Не будьмо бидлом, панове! Вихдьмо 18-го у своїх містах на віче і голосуймо за негайну відставку Порошенку!(і дострокові президентські)

Мне нравится 2
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Анвтомия быдло 13.02.2018 09:24
Бидло відразу зрозуміло, що проголосувало помилково у Травні 2014го, проголосувало з переляку обіс*авшись, але Бидлу визнатись в цьому соромно і Бидло мовчить вже чотири роки, тільки скиглить в мережах. Бидло не було на жодному Майдані і називало майданівців "кастрюлєголовим и", затуляючи сором'язливо очі на те, що це був протест не ковбасний, а ідейний. Кияни протестували проти "диктаторских законів" 16-го Січня, коли заборонялось носити каски на головах. Кияни одягли кастрюлі і готові були разом з майданівцями нести за це відповідальніст ь. Бидло так НІКОЛИ не зробило би. Бидло за це зненавиділо майданівців і сичіть на них, звинувачуючи у всіх своїх бідах. А у своїх бідах Бидло Ali Hasanівське, або Гигівське, винувате само. Бо можна бути начитаному, мати гострий розум, багато друзів, але все одно залишатись Бидлом. Бидло - стан души
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Грант 13.02.2018 08:58
При этих ворах в стране ничего не поменяется, это все старая мафиозна олигархическая система ее надо уничтожить и разрушить полностью. США в этом может только помочь.
Пора ЕС и США водить жесткие санкции против нашего ОПГ коррупированой офшорной олигархической власти...начиная с Порошенка, Кононенка, Грановского, фирташа, Ахметова, Григоришина, Авакова, Ляшка, Суркисов, Бойко, Левочкиных, Хомутынника, кацапов Новинского, Медведчука...и заканчивая шушерой и подельников Пороха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 Микола 12.02.2018 18:23
Цитую Знаю:
БОТНАР *****, ТОЛЯ КУДИ ТИ ДИВИШСЯ? БОТНАР :-x

Просто вони знайшли друг друга. У мера теж пару років назад бублики у графі доходи декларації світилися. А зараз на бюджеті діла пішли до гори. От і цей сирота прийшов за народ голоувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 Оце да 12.02.2018 15:11
Отакі ботнари будуть видавати з себе великих начальників та експериментуват и над людьми та містом. Горе місту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #20 XXХ 10.02.2018 15:22
бондаренко з ботнаром просто здіваються над Містом. Той не може керувати , бо нема здібностей, а той незграбний навіть собі роботу знайти на протязі кількох років, а тепер зразу замісник з ставкою 60 тищ. За які заслуги?За що ми маємо платити йому таку деньгу?Кажен місяць.Він же не вміє заробляти гроші навіть на сім"ю.Тілько тратити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Ченчик 10.02.2018 12:42