реклама

реклама

krov_ruky-710x434 Сьогодні вночі в центрі Черкас по вул. Байди Вишневецького чоловік 1959 р.н.отримав ножові поранення.

Про це виданню «Вичерпно» стало відомо із власних джерел. Потерпілого доставили до лікарні.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #12 Чип 11.02.2018 19:45
Цитую Пильний:
уманський єврюга, ти чого камуфляж на чіпа змінив?

підіть проспіться, шановний, а то вам якісь неполіткоректні "єврюги" ввижаються)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Чип 11.02.2018 19:43
Цитую Пошливы:
А чево енто ты чип из тамбова гавкаешь, или воешь? Как тамбовский волк..

Дивись щоб на вухо не гавкнув...Штанці щоб прати не прийшлося...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Чип 11.02.2018 19:42
Не чипай Майдан иуда.Большая часть тех,кто был на Майдане уже полегли и погибли они явно не за то,чтобы в стране продолжился геноцид Украинского Народа.И очень жаль,что такие сявки как ты продолжают жить и сявкать из-за угла. Не Майдан виноват,что сейчас происходит в Украине,а вы продажные твари,которые всю жизнь привыкли питаться объедками с барского стола. И для вас гнусы не существует понятие Родина.Для вас главное,чтобы была будка и нахаляву кормили. И запомни,что МАЙДАН-это не порошенко с его бандой.
Ну звичайно порох не майдан, але дякуючи йому він при владі...Там аж пінилися, яку хочеш владу поміняємо, то чого не міняємо...Вони загинули не за геноцід, а за що? і хто за це відповість....А слиною Ви сходите тому, що я правий і ви це знаєте бо починаєте винуватців шукати....Щоб тебе все життя на халяву годували, як мене
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Укроп 11.02.2018 10:36
Цитую Чип:
Oце подія та їх таких практично кожного дня до лікарні возять і з різних районів.Чим центр кращий...Скоро до магазину будете збиратися, як у розвідку з невизначеними шансами на повернення)))А що, результати "перемог" майдану))))

Не чипай Майдан иуда.Большая часть тех,кто был на Майдане уже полегли и погибли они явно не за то,чтобы в стране продолжился геноцид Украинского Народа.И очень жаль,что такие сявки как ты продолжают жить и сявкать из-за угла. Не Майдан виноват,что сейчас происходит в Украине,а вы продажные твари,которые всю жизнь привыкли питаться объедками с барского стола. И для вас гнусы не существует понятие Родина.Для вас главное,чтобы была будка и нахаляву кормили. И запомни,что МАЙДАН-это не порошенко с его бандой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Пошливы 11.02.2018 00:07
А чево енто ты чип из тамбова гавкаешь, или воешь? Как тамбовский волк..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Пильний 11.02.2018 00:04
уманський єврюга, ти чого камуфляж на чіпа змінив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Перехожий 10.02.2018 22:19
Цитую XXХ:
А чего ночью, добропорядочном у гражданину делать на улице. Порядка в Городе нет и там урки ходют, перышками махают.Нарваться раз плюнуть.

Та да, -"Не ходите девки яром..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Чип 10.02.2018 21:48
Цитую Черкащанин:
Цитую Чип:
Скоро до магазину будете збиратися, як у розвідку з невизначеними шансами на повернення)))А що, результати "перемог" майдану))))

Та ти шо! А в Тамбові, Ростові чи інших рашко-містах рівень злочинності раз у 5 вищий - то це хто, "амєрікано-біндєровци" винуваті? :lol:

А на Каліфорнійщині, Детройщині та вашингтонському повіті рівень в 15 раз вищий і що тобі з того, як і до Тамбова з Ростовом....Тобі,дурню, у ВЛАСНОМУ під'їзді зроблять додаткові отвори у фігурі і якщо пощастить і будуть шити у лікарні то хай тебе втішає, що в Тамбові, в якому ти ніколи не був. злочинність вище
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Пересічний громадянин 10.02.2018 18:40
А чим власне займається патрульна поліція в Черкасах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Черкащанин 10.02.2018 16:24
Цитую Чип:
Скоро до магазину будете збиратися, як у розвідку з невизначеними шансами на повернення)))А що, результати "перемог" майдану))))

Та ти шо! А в Тамбові, Ростові чи інших рашко-містах рівень злочинності раз у 5 вищий - то це хто, "амєрікано-біндєровци" винуваті? :lol: