реклама

реклама

Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич, відповідаючи на допис Інни Лук’янець про ефективність його «тандему» з Олександром Радуцьким, зазначив, що мав «тандем» лише зі своїм товаришем по бізнесу і партії Михайлом Бродським.
1

«Задовго до Черкас ми часто обговорювали, як має працювати держава і місцева влада, – написав Сергій Одарич у «Фейсбуці». – Багато підглядали в європейських країнах і містах. В період моєї роботи мером Михайло був постійним «агентом» Черкас у Європі і в Києві. З кожної поїздки присилав десятки і сотні фоток із пандусами, вуличними оркестрами, «паровозиками», фестивалями піщаних скульптур, лавочками, генпланами тощо. Одного разу привіз до Черкас одного з найкращих архітекторів Венеції. І ми домовились, що він зробить концепт генплану Черкас. На жаль, встиг зробити лише концепт берегової слуги – серцевий напад забрав його назавжди...»

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #14 черкащанин 13.02.2018 14:22
Цитую Скептик:
Цитую Михаил:
[quote name="Дональд Трамп"]А почему не пишем о магазинах"Венетто"или разваленном "Машбуде"или снесенной"Звездочки"-это не ваша работа,шановный ,а как выхтели "прихватизироват ь""Астру",школы под "Черкасских обезьян",бассейн на "Фотоприбре",как вас ловили с песком,которым вы с дзюбой воровали и вывозили за пределы города и о многом другом,когда вам,шановный,в Киеве прокурор запросил десять лет лесоповала-забыл,а ?

А ще яма за драмтеатром скільки років стояла. А на місці "Хрещатик-сіті" повинен бути сквер, і тільки в підвалах торгівля. А тролейбуси скільки років стояли на "Азоті"?

Одарыч требовал от застройщика снизить этажность дома за театром, но с приходом Бондаренка дом вымахали по полной. А троллейбусы Фирташ и так бы спихнул, они стояли под открытым небом и начинали ржаветь[/q
Ты видимо не в курсе, но именно Сирожа и поднял свою ручку поддержав увеличение этажности еще на два этажа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Черкащанин 13.02.2018 00:00
Посмотрите, что делает это дерьмо в своих постах, ностальгируя по своим прошлым "достижениям" в составе лучшей команды во Вселенной. По странному стечению обстоятельств перечисляет всех отодвинутых от корыта и в свою очередь огорченных на действующего мера. Сирожа уже не может не мутить равно, это его стиль жизни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Скептик 12.02.2018 21:43
Цитую Михаил:
Цитую Дональд Трамп:
А почему не пишем о магазинах"Венетто"или разваленном "Машбуде"или снесенной"Звездочки"-это не ваша работа,шановный ,а как выхтели "прихватизироват ь""Астру",школы под "Черкасских обезьян",бассейн на "Фотоприбре",как вас ловили с песком,которым вы с дзюбой воровали и вывозили за пределы города и о многом другом,когда вам,шановный,в Киеве прокурор запросил десять лет лесоповала-забыл,а ?

А ще яма за драмтеатром скільки років стояла. А на місці "Хрещатик-сіті" повинен бути сквер, і тільки в підвалах торгівля. А тролейбуси скільки років стояли на "Азоті"?

Одарыч требовал от застройщика снизить этажность дома за театром, но с приходом Бондаренка дом вымахали по полной. А троллейбусы Фирташ и так бы спихнул, они стояли под открытым небом и начинали ржаветь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 черкащанин 12.02.2018 21:20
Пройдисвіт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 мешканець 12.02.2018 20:32
Биба и Боба, два долб.еба. Да отстань же ты сука от города, демагог хренов. Как та свинья, которая три дня не жрала снова пытаешься напомнить о себе, рассчитывая на "прекрасные" воспоминания черкащан, которые будут уже просто обязаны тебя снова подпустить к корыту. ЧЕРКАССЫ БЕЗ ОБДУРИЧА!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Черкащанин 12.02.2018 20:11
Бездарний мер! І тандем ніякий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Савр 12.02.2018 19:18
о! ожив! відчув перспективу,про йдоха!
Перетворив Черкаси в суцільний скандал,а роботи ніхто так і не бачив.
Зате з ким тільки не воював,кого тільки не ліквідував?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 тендемчик, ще той 12.02.2018 16:02
найкращого архітектора Венеції після знайомства з тендемом і тим ,що вони зробили з містом, забрав серцевий напад назавжди...». Царство небесне.
А ще цей тендем після того, як (цитую) " багато підглядали в європейських країнах", призначав на керівні посади молодих дівчат з сексуальною зовнішністю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Боря 12.02.2018 15:40
А чому ж не сказав скільки бюджетних коштів він викатав на ті європейсько-грузинсько-китайські підглядання, коли їздив з цілою свитою та родичами?
А лавочки, пандуси, дитячі майданчики все робилося для того щоб продвигати та піднімати свій спільний з Бродським бізнес.
За 9 років зелене, квітуче місто перетворив на спиляну руїну з мафами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Михаил 12.02.2018 15:39
Цитую Дональд Трамп:
А почему не пишем о магазинах"Венетто"или разваленном "Машбуде"или снесенной"Звездочки"-это не ваша работа,шановный ,а как выхтели "прихватизироват ь""Астру",школы под "Черкасских обезьян",бассейн на "Фотоприбре",как вас ловили с песком,которым вы с дзюбой воровали и вывозили за пределы города и о многом другом,когда вам,шановный,в Киеве прокурор запросил десять лет лесоповала-забыл,а ?

А ще яма за драмтеатром скільки років стояла. А на місці "Хрещатик-сіті" повинен бути сквер, і тільки в підвалах торгівля. А тролейбуси скільки років стояли на "Азоті"?