реклама
Програма навчання депутатів
Для забезпечення вільного доступу до місць громадського користування та отримання різноманітних послуг людьми з особливими потребами, задля їхньої загальної та різносторонньої інтеграції у суспільство та підвищення якості життя, у Корсунь-Шевченківському лісгоспі було проведено всі необхідні заходи для полегшення та комфортного перебування осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

IMG_20171207_151210-768x432

Про це інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Поблизу приміщення лісгоспу, на території паркування для автомобілів, лісівники облаштували окреме місце для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. Саму ж адмінбудівлю оснастили відповідними вказівними табличками та пристроями для зручного пересування. Окрім того, обладнали комфортне місце для прийому та призначили відповідальну особу за допомогу в перебуванні таких громадян в приміщеннях підприємства.

«Ми докладаємо всіх зусиль, аби кожен відвідувач підприємства почувався комфортно. Для людей з особливими потребами ми обладнали всі зручності на території та в приміщенні лісгоспу, аби вони без перешкод могли завітати до нас», – зазначає директор Корсунь-Шевченківського лісгоспу Василь Яценко.

IMG_20171207_152042-768x432

IMG_20171208_150848-768x432

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама