реклама

реклама

ocheretnij-222x300Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відсторонив від посади заступника начальника управління – начальника відділу контролю управління держаного архітектурно-будівельного контролю депутата міськради Сергія Очеретнього.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови, датованому 9 лютого, пише «Інфоміст».

У документі зазначається, що з 1 лютого щодо діяльності Очеретнього проводиться перевірка.

Раніше на посаді начальника управління працював Валентин Дяченко. Утім минулого року його було спіймано на хабарі на гарячому, після того відсторонено від посади.

Нині роботу начальника управління виконуватиме начальник відділу реєстрації Марина Якшин.

Сергій Очеретній є депутатом міської ради від фракції «Громадянська позиція».

ocheretnya

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Надія. 13.02.2018 12:07
Хто не з нами,- той проти нас! Цікаво, а питання відсторонення Каструлі, з формуліровкою про недовіру в чесності і принциповості, хтось таки поставить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Петро 13.02.2018 11:37
Ботнар тех з Торпеди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 кадр 13.02.2018 11:08
Цитую Геннадий:
Все потрошку наш мер наводить порядок з кадрами та в місті

він його призначив,а тепер вирішує проблему потрошку ,яку сам створив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Очерет 13.02.2018 11:03
Поквитався з неслухняним депутатом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Геннадий 13.02.2018 10:17
Все потрошку наш мер наводить порядок з кадрами та в місті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 депутат 13.02.2018 09:58
Існуюча система побудована таким чином, що чесні, добропорядні, принципові, справедливі люди нікому не потрібні, бариги на верху тримають для своєї підтримки таких же бариг до самого низу, дозволяючи їм усе, а міняють тільки собі неугодних, а не за якісь порушення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Служба безпеки 12.02.2018 21:18
Давно пора було відсторонити. **** людина. :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 наступний 12.02.2018 20:22
Замітає сліди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Ветеран 12.02.2018 20:06
Цитую Савр:
це ще той пройдисвіт! скільки надава дозволів гурам,савіним і тд і тп,що стає страшно!
все місто перетворилось в ларьки та наливайки!

Оче....ній-бувший мент,який вплотну сидів на угонах авто,вірніше ,на поверненні за гроші, працював разом з "торпедовськими"під кришей Вас...енко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Черкащанка 12.02.2018 19:32
Вангую посадять...