реклама

реклама

Рішення поки що не збільшувати вартість проїзду в черкаських міських автобусах з 4 до 5 грн ухвалив сьогодні виконком Черкаської міської ради. Проект рішення відправлено на довивчення.

Виконком2

Проти підвищення ціни на проїзд проголосували всі члени виконкому, крім міського голови Анатолія Бондаренка, який утримався.

Збільшити ціну на проїзд вимагали перевізники, які твердять, що нинішній тариф не дозволяє покривати витрати на організацію перевезень у громадському транспорті.

Рішенню виконкому передувала дискусія, чи правомірно збільшувати ціни на проїзд в умовах низької якості надання послуг з перевезення. Як пояснили в профільному департаменті, збільшити тариф пропонується пропорційно зростанню цін на пальне та заробітних плат. Але заступник міського голови Юрій Ботнар сказав, що якість і безпека перевезень наразі така, що «перевізники ще мають доплачувати пасажирам за їхній проїзд».

реклама

Коментарі  

 
+1 #23 РезидентЪ 14.02.2018 12:35
Все эти любители украин ничего в экономике не понимают. Кроме "боротьбы за нэньку" у них за плечами ничего нет. Так что вы хотите ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Дональд Трамп 14.02.2018 09:51
Отправить юру в Киев,пусть решит вопро снижения цен на топливо,а не пи**ит языком,не зная что,вот тогда и перевозчики без его соплей сами снизят цену на проезд,а бондарнеко носом провезти по Мытнице,где он строит небоскребы,а дорогу ,где отваливаются колеса на 20 и 33 маршрутах никак не приведет в порядок,деятели с*аные,скажите перевозчикам СПАСИБО-это они обеспечили перевозку черкащан во все концы города,а комфорт будет тогда,когда зарплата будет европейская.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #21 jj 14.02.2018 00:17
Бідні перевізники, так ім важко і збитково працюється, що всі іздять на джипах. А спробуйте влізти у цей бізнес - горло перегризуть! Це напевно від того, що дуже збитковий бізнес!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Рендж Ровер 13.02.2018 21:07
Ай да мер, на роботу його на Рендж Ровере возють, а людям хоче 5 гривень за проїзд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Кондуктор 13.02.2018 21:04
Треба дати людям можливість самим вибирати ціну, започаткувавши 2 види квитків. Крупні по 5, а мілкі по 3. Й нехай кожний купує ті які йому подобаються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 Черкасчанин 13.02.2018 19:27
GPS трекеры ставить отказались,элек тронные билеты внедрять тоже.Все для того,чтобы не было возможности контроля частников.И не имея контроля можно и 5 и 15 просить за проезд,мотивиру я убыточностью - проверить будет сложно.А в идеале нужно развивать электротранспор т.И воздух будет чище ,и гонки маршруточников кончатся....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 ЮЗР 13.02.2018 18:53
4 грн для них и так дофига.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 ЮЗР 13.02.2018 18:50
Теперь надо надеятся что б перевозщики не дали "Хабаря" ведь то такие гады что неуспокоятся. Ботнар!Респект и уважуха за то что отстоял 4грн
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Перевізник 13.02.2018 17:47
По таких дорогах іздити - розбиваєш машину. Чому не вимагаєте від мера ремонту доріг?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #14 Шариков 13.02.2018 16:32
Цитую Професор Преображенский:
Ви ще намучаєтесь з цим Шаріковим. Залізяка - дурень, що допустив його до виконкому.

Отлезь, гнида!Я без пропитания оставаться не могу, где же я буду харчеваться?А то пишут, пишут… Конгресс, немцы какие-то… Голова пухнет. Взять всё, да и поделить…Примус ! Признание Америки! Москвошвея! Примус! Пивная! Еще парочку! Буржуи!