реклама

реклама

Бондаренко3 У міській раді Черкас знов забракло голосів для встановлення у 2018 році міському голові Анатолію Бондаренку надбавок та премій. "За" проголосувало лише 20 депутатів.

Передбачалося, що до 8 тисяч окладу Бондаренко мав отримувати ще стовісоткову надбавку плюс щомісячну премію (400 % + матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної зарплати), плюс допомогу на оздоровлення раз на рік. Загалом щомісячний заробіток мера становив би 40 800 гривень.

Нагадаємо, раніше депутати вже відмовляли Анатолію Бондаренку у встановленні премій і надбавок.

реклама

Коментарі  

 
+6 #17 Грузин 15.02.2018 13:12
И эти моральные уроды всех мастей будут думать о благополучии людей? Вы г*идота должны получать ту зарплату,котора я эквивалентна вашей работе,а работа ваша, племя вы шелудивое, оценивается уровнем доходов людей. Ещё есть вопрос?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Колян 15.02.2018 13:07
Толян, не устраивает зряплата-ПОДАЙ в ОТСТАВКУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 XXХ 15.02.2018 10:00
Так як працює наш незабвенний мєр, то він ще винен Місту. За яку таку якісну роботу йому платити лишніх 32 тис гр кажен місяць крім окладу? У рік це 400 тис гривен.І совісті нема установлювати собі родимому такі добавки до зряплати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 Дональд Трамп 15.02.2018 09:52
Никак не нажрется,скольк о бабла положил себе в карман за ремонт тротуаров и с бинусовым поделили миллион не гривен,а баксов за строительство небоскребов на Мытнице.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 валька 15.02.2018 09:04
Ложи плитку тоха, ложи плитку, в крайньому випадку здавай металолом.Невже черкаси перетворилося в велику "нью лисянку", і л*х-тоха найкращий представник наших інтересів. Наступного мера будемо шукати в драбові чи в бабанах)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 120 % 14.02.2018 20:27
Цитую Про лиса:
Цитую Низзя:
Цитую Jack:
Как-то мало премии, всего лишь 400 %, а чё не 1000%?? Как у простых людей в размере 50% установить нельзя?

С простых людей берут по 3 тысячи "благодийных внесков" при родах в Черкасском роддоме. Денег нет, рожай дома.

99% черкасців незадоволені медичним обслуговуванням , – Стадник https://dzvin.news/9-cherkastsiv-nezadovoleni-medychnym-obsluhovuvannyam-stadnyk/
Навіть мертві невдоволені, а не то що живі.гади щоб косить бабло
Ритуальний магазин в 3 лікарні зробили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #11 Кирил 14.02.2018 19:15
Слишком быстро эти чинуши забывают,что своим пришедствием на "трон"они обязаны нам с вами,а для того чтобы они об этом помнили, нам всем нужно в конце концов, проявить своё человеческое достоинство и напомнить этой спотворе,что оно никто и звать его никак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #10 ато 14.02.2018 19:14
да толян це тобі не в лисянці метал вирізать і ставки чистить і комарів унічтожать в черкасах надо красти красіво, ложи плитку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 Михаил 14.02.2018 18:19
Цитую ДЖЕКО:
У черкаській мерії взагалі ситуація ненормальна, коли у чинушки середньої ланки заробітна плата вища ніж у народного депутата.

Депутати можуть і без заробітної плати працювати. Деякі не знають, що вона у них є. Бо не для цього приходили в Верховну Раду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Черкащанин 14.02.2018 17:34
Це якесь неподобство. В той час коли тисячі Черкащан і пенсіонерів вибирають, що купити половинку білого хліба чи щось інше, бо немає грошей, міському голові збільшують зарабітну платню. І це, в той час, коли тисячі воїнів за копійки боронять нашу Україну, а у мера має бути така зарплатня бо він так хоче. ГАНЬБА МЕРУ і "СВОБОДІ" яка його підтримує. Нехай знімуть з головного юриста міськради трішки і віддадуть Черкащанам. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!! !!