реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкасах 29-річний чоловік влаштував криваву розправу над 16-річним школярем. Зловмисник не порозумівся з неповнолітнім в одному з розважальних клубів міста.

Безымянный

Про це інформує телеканал «ВІККА».

Словесна перепалка закінчилася ножовим пораненням. Медики дитячої обласної лікарні кілька днів боролися за життя хлопця. Про кривавий відпочинок більше – у телесюжеті.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 МХ 15.02.2018 13:23
Цитую ХМ:
ото нема шо в 16 років по нічних генделях лазити... та й взагалі це такі клоаки - там 80 % відморозків.

16 років, неповнолітній у нічному клубі пив кока-колу? А потім ще планував їхати додому на таксі? Гроші де взяв, наколядував? Не захищаю нападника, але і батьки несут віповідальність та адміністрація нічного клубу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 ХМ 15.02.2018 09:53
ото нема шо в 16 років по нічних генделях лазити... та й взагалі це такі клоаки - там 80 % відморозків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 oleg 14.02.2018 21:26
Якби в нас працювала справді поліція, то вона також мала б притягнути до відповідальност і батьків та нічний клуб
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 007 14.02.2018 20:16
[quote name="Підприємець"]Чим займається патрульна поліція.....
Це ти так написав, щоб щось бекнути? Яке відношення патрульноі поліціі до чергування в розважальних закладах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Ченчик 14.02.2018 20:00
Цитую 13:
своїх уродів достатнь, страшно десь вийти, а то ще й іногородніх повно

добре ще хоч те, що сирійців та людей з Африки ( нехай не ображаються) у нас мало. А то було б так, як у Неаполі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #5 депутат 14.02.2018 17:53
Рішення суду напряму залежить від статусу сторін, давно вже стало очевидним, що за метр ржавої труби садять, а за вкрадені мільйони відпускають, приклад кажеться Артюх. Наступне, в кожному суді є суддя, який вмісто законних рішень, приймає потрібні, якому плювать хотілось на закони, справедливість, неупередженість . Чи хоч один суддя поніс покарання за не законні рішення? Поки будуть такі суди, одні залишатимуться безнаказаними і вчинятимуть нові злочини, а інші без захистними.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Підприємець 14.02.2018 17:34
Чим займається патрульна поліція, адже її працівники мають бути обов'язково присутніми при проведенні масових заходів. За, що ми платники податків платимо їм зарплати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 13 14.02.2018 17:02
своїх уродів достатнь, страшно десь вийти, а то ще й іногородніх повно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Правда життя 14.02.2018 16:58
З нашим правосуддям, на жаль, нічого зловмиснику не буде. Суд по справі біля Рефлекшену й досі триває, а Новіков все уникає кари.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #1 Fox 14.02.2018 16:25
дома сидіти треба, а не тинятися по генделикам!