реклама

реклама

Колишній нардеп Анатолій Гриценко, який родом з Звенигородщини, читав лекцію черкаським студентам у якості доцента кафедри політології Києво-Могилянської академії. Публічна бесіда відбулася у ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

28175567_1980797695514621_2077960516_n

Анатолій Гриценко порушував питання економічної кризи, конкурентоспроможності українських товарів, відсутності робочих місць.

«Людина хоче жити там, де закопаний її пуп. Якби були робочі місця, хіба б виїжджали так масово за кордон? Теперішня влада просто не усвідомлює, наскільки це серйозна загроза для країни», − висловився Анатолій Гриценко.

У кінці розмови Гриценко відповів на питання відвідувачів лекції. Так, на запитання, хто буде у його команді, якщо він пропонуватиме свою кандидатуру на пост Президента, Гриценко відповів загадково. «Я не стану називати прізвища. Той, хто уважно, слідкував за нами на парламентських виборах, той знає. Я застерігаюся називати конкретних людей, бо у нашій країні немає належної правової культури».

Анастасія Бондар

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Ох 16.02.2018 16:42
Цитую Олена:
Это же надо,какой мразью надо быть,чтобы поддерживать вот этими вы*ерами про Гриценко,эту шакалью власть.

Ніхто цих шакалів при владі не підтримує, набридло дивитися як одні і тіж гієни вилазять як тільки но від шакалів потягне тухлятиною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Кирил 16.02.2018 16:01
[quote name="Житель Ватутіного"]А коли розпочнеться суд над оцим земля коом за розвал Збройних сил України під час його перебування міністром оборони?[/quo Спешу сообщить тебе нечто житель ватутиного,что если бы Гриценко действительно, як вы нешановний мне гражданин из ватутиного развалил армию,то включая мозги,если они у тебя есть, можно было бы хотя бы догадаться о том,что эта власть давно бы этим воспользовалась и закрыла бы рот Гриценко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Олесь 16.02.2018 13:55
Я думаю,что такие ***** из ватутино ничего не имеют общего с нормальными жителями Ватутино.А тебе козлодоев из ватутина и рта не надо открывать,поско льку от тебя смердит за версту ********.Смотри не подавись очередной рошенкой от барского стола."Лучше впасть в нищету,голодать или красть,Чем в число блюдолизов презренных попасть,Лучше кости глодать, чем прельститься сластями,За столом у мерзавце имеющих власть"!(Омар Хайям)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Житель Ватутіно 16.02.2018 12:38
Цитую О.Корытько:
Цитую Житель Ватутіного:
А коли розпочнеться суд над оцим земля коом за розвал Збройних сил України під час його перебування міністром оборони?

Ты чьих холоп будешь из ватутино?Запомни тупорылый по жизни если бы Гриценко(хотя я ни есть его выборцем),как ты поносно извергаешь,разв алил бы армию,то уверяю тебя,что при такой критике и януковской,а сейчас порошековской власти он давно бы сидел в местах не столь отдалённых.Так что включай мозги,если ты конечно не бот,порохобот.

Корытько - це той що уже при кориті, чи тільки рветься до нього. Судячи по риторицы - злий, бо мать голодний то ще не при кориті, а тільки смердюча ротяка коритом.
ПРОЧЕРК - ви ж майданчик коректних дискусій. Чи гроші не мають корекції???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Олена 16.02.2018 10:56
Цитую Житель Ватутіного:
А коли розпочнеться суд над оцим земля коом за розвал Збройних сил України під час його перебування міністром оборони?

Это же надо,какой мразью надо быть,чтобы поддерживать вот этими вы*ерами про Гриценко,эту шакалью власть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Лиза 16.02.2018 09:57
Цитую Ох:
Цитую Житель Ватутіного:
А коли розпочнеться суд над оцим земля коом за розвал Збройних сил України під час його перебування міністром оборони?

Правильно про нього сказав Бєня Коломойський: - Гриценко звичайний провокатор і це його фішка при будь якій владі, його замоляють коли треба когось добити, можливо і по справедливості. Але на реальну користь він не здатний.

Прогиб засчитан 30 сребренников твои от бени дуполиз херов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Анти 16.02.2018 09:05
Судя по последнему абзацу - команда сцыкунов, которая за тех кто победит, а пока сидит в засаде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Ох 15.02.2018 21:44
Цитую Житель Ватутіного:
А коли розпочнеться суд над оцим земля коом за розвал Збройних сил України під час його перебування міністром оборони?

Правильно про нього сказав Бєня Коломойський: - Гриценко звичайний провокатор і це його фішка при будь якій владі, його замоляють коли треба когось добити, можливо і по справедливості. Але на реальну користь він не здатний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Марк 15.02.2018 19:37
Вдова Разумкова цього вайлуватого телепня, відставного горе-капітана доростила до цілого міністра оборони. Вся армія плювалась, дерибанив військові містечка, техніку, перевів армію на самоокупаємість !) Діти, гоніть цого доцента ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 О.Корытько 15.02.2018 19:25
Цитую Житель Ватутіного:
А коли розпочнеться суд над оцим земля коом за розвал Збройних сил України під час його перебування міністром оборони?

Ты чьих холоп будешь из ватутино?Запомни тупорылый по жизни если бы Гриценко(хотя я ни есть его выборцем),как ты поносно извергаешь,разв алил бы армию,то уверяю тебя,что при такой критике и януковской,а сейчас порошековской власти он давно бы сидел в местах не столь отдалённых.Так что включай мозги,если ты конечно не бот,порохобот.