реклама
Sucurity Police

реклама

18 лютого у Черкасах у Долині троянд вшанували пам’ять загиблого бійця полку «Азов», Народного Героя України Сергія Амброса, котрий загинув три років тому під Широкіним.

IMG_6295
Бойові побратими та черкасці, які прийшли на захід, запалили в пам'ять про бійця величезне вогнище. Пропонуємо фоторепортаж з місця події Артема Ківака.
IMG_6039

IMG_6063

IMG_6116

IMG_6138

IMG_6153

IMG_6214

IMG_6228

IMG_6240

IMG_6264

IMG_6326

Відео - видання "Дзвін".

реклама

Коментарі  

 
+6 #19 Реаліст 20.02.2018 13:05
Толя Бондаренко - взірець для "Азова"?
Ну-ну :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Светлый 20.02.2018 12:39
Цитую Темный:
А я и не знал, что Бондаренко "Азовец", молодец. А если это ошибка, то это выглядит так, что все это сборище карманной армии "Батькивщины" перед предстоящими выборами. А местный вождь пришел проверить готовность бойцов к предстоящим боям за власть.

Или бойцы, решили показать вождю свою выучку и готовность к "боям" и потребовать увеличения финансирования :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 СОЛДАТ 20.02.2018 12:31
Цитую Марк:
Цитую Темный:
А я и не знал, что Бондаренко "Азовец", молодец. А если это ошибка, то это выглядит так, что все это сборище карманной армии "Батькивщины" перед предстоящими выборами. А местный вождь пришел проверить готовность бойцов к предстоящим боям за власть.

Напевно вже відчув себе Еріхом Ремом.

Рема звали Ернстом.Так само як і головного німецького комуніста Тельмана.До речі-майже всі німецькі комуністи після заборони іх партіі зі спокійною совістю перейшли до НСДАП. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Марк 20.02.2018 12:04
Цитую Темный:
А я и не знал, что Бондаренко "Азовец", молодец. А если это ошибка, то это выглядит так, что все это сборище карманной армии "Батькивщины" перед предстоящими выборами. А местный вождь пришел проверить готовность бойцов к предстоящим боям за власть.

Напевно вже відчув себе Еріхом Ремом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Темный 20.02.2018 10:56
А я и не знал, что Бондаренко "Азовец", молодец. А если это ошибка, то это выглядит так, что все это сборище карманной армии "Батькивщины" перед предстоящими выборами. А местный вождь пришел проверить готовность бойцов к предстоящим боям за власть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Влад 20.02.2018 10:14
Нацизм набирает обороты и это страшно,а главное это выгодно этой барыжной власти. Эта свинорылая власть, пытаясь скрыть свои проколы в экономики, демонстрирует свой в лабках националистичес кий патриотизм,а если быть точным- фашизм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Олесь 20.02.2018 10:07
Когда я наблюдаю этот шабаш с факелами,у меня перед глазами возникают кадры их фильма по произведению Булгакова-"Собачье сердце",где швондер и его гоп кампания поют "революционные песни".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 ЗСУ 20.02.2018 07:58
Цитую 79ОДШБрвчАО224:
ПОБРАТИМИ,ЯКЩО ВИ СТАЛИ ПОРУЧ З БОНДАРЕНКОМ,ТО ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ЗА ЙОГО ПОЛІТИКУ І ДІЮ ПРИ ВЛАДІ.ВІДПОВІСТЕ!!!!!

Брате, ВИБАЧ,о цю наво...лоч ми допустили до влади!!!!Відпов ідатимуть!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 79ОДШБрв\чАО224 20.02.2018 07:50
Побратими,а за що я віддав ногу на Донбасі? За вашу ЗРАДУ? Боляче коли здають свої!!! Діюча місцева влад для вас - панацея. Продажні виро...дки!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Роман 20.02.2018 01:05
Мене все моє життя люди, яких я безумовно поважаю, вчили, що пам'ять вшановувати потрібно добрими справами, про які пам'ятатимуть люди. А у цих панів як не смолоскипи з фаєрами, то вогнища... Щоправда, в історії відомі й такі, хто вогнем пам'ять собі "заслужив" - наприклад, Герострат, що спалив храм Артеміди, щоб його пам'ятали нащадки... А могли б якийсь спортивний клуб його імені організувати, наприклад, чи військово-патріотичний табір, бібліотеку, сучасну технічну студію для юнацтва (типу ДОСААФ / ТСОУ, наприклад, тільки реально, а не на папері, і з сучасною технічною базою) чи ще щось організувати. Звичайно, простіше купу дров підпалити раз на рік, ніж постійно щось в пам'ять про героя робити.