реклама

реклама

Сьогодні на площі Cлави м. Черкас відбулися заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

28275761_1552222354832797_1618431198_o


27972236_535862886785445_8601071702665032332_n

Керівництво міста та області поклало квіти до пам’ятника «Борцям за волю України» та взяло участь у молебні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Перед покладанням владою квітів виступив керівник Нацкорпусу Дмитро Кухарчук, який зауважив, що надії людей після Майдану не справдилися, а влада, м’яко кажучи, поводиться не найкращим чином.

28276182_859923647512220_1376609265_o

28276186_859923554178896_2126998463_o

28277829_859924074178844_1614068431_o

28310286_859923834178868_1285220702_o

28312856_859923807512204_1589515955_o

реклама

Коментарі  

 
+10 #23 Сакс 21.02.2018 12:11
Цитую Правда:
Уточніть, будь ласка, кого ви маєте на увазі, кажучи про людей, які розпалюють війну в Україні? Путіна та його посіпак, яких в Україні вистачає? На фронті постійно гинуть наші солдати, і це величезне горе для вього народу, але хто їх там вбиває? хто надсилає техніку, зброю? регулярні "гуманітарні конвої"?

Хто? Спонсор Кухарчука. До поры до времени он будет разыгрывать патриота. (Смотрите "Ликвидацию"), и выступать против своих же, но придет час Ч и все эти патриоты покажут кто они есть. В свое время партия "Свобода" создавалась и спонсировалась олигархами как пугалка для народа. Когда Свобода дискредитировал а себя, на деньги России и олигархов создали "Азов" и подобные организации. Скоро окажется, что у них в офисе зачем то лежат флаги России. Все команды поступают одному человеку и рядовые члены даже не догадываются, что их используют.
100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 The Lashes 21.02.2018 11:31
Цитую Анастасія:
Цитую людмила:
Дмитро Кухарчук, поки пристосуванці на місцях мостилися у владні крісла, визволяв у червні 2014 року у лавах "Азову" Маріуполь.

Бандитів кругом повно, в тогму числі і під Маріуполем.

Балаболок кругом полно, в том числе и на прочерке
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 Правда 21.02.2018 09:38
Уточніть, будь ласка, кого ви маєте на увазі, кажучи про людей, які розпалюють війну в Україні? Путіна та його посіпак, яких в Україні вистачає? На фронті постійно гинуть наші солдати, і це величезне горе для вього народу, але хто їх там вбиває? хто надсилає техніку, зброю? регулярні "гуманітарні конвої"?
Хто? Спонсор Кухарчука. До поры до времени он будет разыгрывать патриота. (Смотрите "Ликвидацию"), и выступать против своих же, но придет час Ч и все эти патриоты покажут кто они есть. В свое время партия "Свобода" создавалась и спонсировалась олигархами как пугалка для народа. Когда Свобода дискредитировал а себя, на деньги России и олигархов создали "Азов" и подобные организации. Скоро окажется, что у них в офисе зачем то лежат флаги России. Все команды поступают одному человеку и рядовые члены даже не догадываются, что их используют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #20 Барыга 20.02.2018 22:46
Клоуны соревнуются в том кто из них больший клоун!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #19 черкащанин 20.02.2018 21:03
Наконец-то это слово произнесли, і по-українські и по-русски оно пишется одинаково и время все расставит на свои места, но то, что сейчас происходит именно геноцид народа, нет сомнений. Задумайтесь о совпадении во времени открытия безвиза и открытие законного трудойстройства в Польше и Чехии, где только в первой открыто 5 млн. рабочих квот, при ныне заполненных 1,5 млн. Наряду с этим никто не проводит переписи населения с изложением реальной информации, сколько нас осталось. Чтобы показать "успешность" реформ покажите реальную картину о количестве выехавших из Украины, сюда же пусть изложат возраст, образование, специальность, профессия. Добавте в этот коктейль цены, комунальные тарифы, которые ну никак не идут в ногу ни с зарплатами, ни с пенсиями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #18 Марк 20.02.2018 20:14
Цитую Дональд Трамп:
Цитую правда:
Черевко???? 8) :-* :cry:

Во ВРЕМЯ ЭТИХ СОБЫТИЙ ЧЕРЕВЫ НЕ БЫЛО НИ ВИДНО,НИ СЛЫШНО,а теперь ОНО объявилось.

Він був ... в тулубівській ригівській фракціі "За майбутнє Черкащини", а його вихованець Ткаченко з тулубівськими мєнтами зганяв базар на Пастеровській. А Бондаренко "боровся" з режимом у виконкомі. А тепер пацани героі і в кухарчуків до них питань нема ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Анастасія 20.02.2018 19:50
Цитую людмила:
Дмитро Кухарчук, поки пристосуванці на місцях мостилися у владні крісла, визволяв у червні 2014 року у лавах "Азову" Маріуполь.

Бандитів кругом повно, в тогму числі і під Маріуполем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 ЕОН 20.02.2018 19:39
Сьогодні московський піп вигукнув гасло "Слава Україні".А люди які переконували в 2014р., що на Майдані зібралися бомжі ,люди які організовували і відправляли рекрутів на "антимайдан"проголошують промови на заходах приурочених вшануванню Героїв Небесної Сотні... Що це? Зміна світогляду?... Ні! Це-лицемірство, лицемірство вищого гатунку!
Від радикалізму утримує лише добра школа виховання. Чи надовго?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Ірина 20.02.2018 19:07
Цитую 007:
Цитую людмила:
Дмитро Кухарчук, поки пристосуванці на місцях мостилися у владні крісла, визволяв у червні 2014 року у лавах "Азову" Маріуполь.

Ну так може поясніть йому, що він зараз в Черкасах і люди втомились від війни та придурків, які її розпалюють.

Уточніть, будь ласка, кого ви маєте на увазі, кажучи про людей, які розпалюють війну в Україні? Путіна та його посіпак, яких в Україні вистачає? На фронті постійно гинуть наші солдати, і це величезне горе для вього народу, але хто їх там вбиває? хто надсилає техніку, зброю? регулярні "гуманітарні конвої"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Верник 20.02.2018 17:36
Цитую Дональд Трамп:
Цитую правда:
Черевко???? 8) :-* :cry:

Во ВРЕМЯ ЭТИХ СОБЫТИЙ ЧЕРЕВЫ НЕ БЫЛО НИ ВИДНО,НИ СЛЫШНО,а теперь ОНО объявилось.

ну так он же "крестный папа" губера)))