реклама

реклама

Віднині всі пленарні засідання сесій Черкаської міської ради та постійних комісій можна дивитися в режимі онлайн.

index

Нагадаємо, сесії міськради в Черкасах проводять у залі на другому поверсі адміністративної будівлі на бульварі Шевченка, 307. Засідання постійних комісій відбуваються в кімнаті депутата за адресою: вул. Байди Вишневецького, 36, кабінет 312.

Також триває трансляція всіх засідань, які проходять у 206 кімнаті міської ради.

За перебігом сесій можна слідкувати за посиланням – http://www.rada.cherkasy.ua/ua/upage.php?s=24&s1=444, комісій у 312 кімнаті – http://www.rada.cherkasy.ua/ua/upage.php?s=24&s1=443.

реклама

Коментарі  

 
-3 #8 Мойша 21.02.2018 19:15
Цитую Изя:
Цитую Мойша:
Ай вэй! И от этого научно-технического прорыва исчезнет колдобина на перекрестке Шевченка - Небесной Сотни в капитально отремонтированн ом асфальте четыре месяца назад?

А какой у тебя, Мойша, рецепт капитально отремонтировать асфальт? Почему ты не депутат, если такой умный?

Тому, що не став барменом "Гаража" :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Тимофій 21.02.2018 14:45
Подививсь засідання земельої комісії - повний параліч. Голова комісії Савенко розгляд питань забезпечити не здатний. На засіданні панує російська мова і хамло Сухарьков :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Изя 21.02.2018 13:20
Цитую Мойша:
Ай вэй! И от этого научно-технического прорыва исчезнет колдобина на перекрестке Шевченка - Небесной Сотни в капитально отремонтированн ом асфальте четыре месяца назад?

А какой у тебя, Мойша, рецепт капитально отремонтировать асфальт? Почему ты не депутат, если такой умный?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Доктор Про 21.02.2018 13:14
Цитую Ветеринар:
Цитую Любов Майборода:
Крок позитивний: прозорість і контроль громади - умова ефективного врядування. Наступним кроком має стати електронне голосування депутатів. Черкаси в цьому питання пасуть задніх. Єдиний обласний центр, де голосують "руками". Це занадто архаічно - забирає багато часу і не є достовірним.

Политический климакс?

Запрошую "колегу ветеринара" на консультацію. Можливо Вашу параноїдальну шизофренію з офігенним хамством ще вдасться перевести в короткочасну ремісію :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Дмитро 21.02.2018 13:10
Нищик - молодець! Добре починання. Любов Майбороду підтримую-електронне голосування -вимога дня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Мойша 21.02.2018 12:19
Ай вэй! И от этого научно-технического прорыва исчезнет колдобина на перекрестке Шевченка - Небесной Сотни в капитально отремонтированн ом асфальте четыре месяца назад?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Ветеринар 21.02.2018 12:12
Цитую Любов Майборода:
Крок позитивний: прозорість і контроль громади - умова ефективного врядування. Наступним кроком має стати електронне голосування депутатів. Черкаси в цьому питання пасуть задніх. Єдиний обласний центр, де голосують "руками". Це занадто архаічно - забирає багато часу і не є достовірним.

Политический климакс?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #1 Любов Майборода 21.02.2018 11:26
Крок позитивний: прозорість і контроль громади - умова ефективного врядування. Наступним кроком має стати електронне голосування депутатів. Черкаси в цьому питання пасуть задніх. Єдиний обласний центр, де голосують "руками". Це занадто архаічно - забирає багато часу і не є достовірним.