реклама

реклама

Плюс 50% до вартості. Найпопулярніша українська страва за рік подорожчала для черкащан уполовину.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «ВІККА».

Із лютого особливо додала в ціні ще морква, цибуля й буряк. Журналістка телеканалу вирушила на ринок, аби облікувати вартість каструлі червоного. Також запитала в експертів прогнози на цінову овочеву політику. Подробиці – у сюжеті далі.

реклама

Коментарі  

 
-2 #9 Валя 26.02.2018 18:39
Цитую Светлана:
Цитую депутат:
І в такій ситуації кожна шашка тримається за владу, як воша за кожуха. Та залиште ви цю владу, хай приходять другі, треті які зможуть щось покращувать. А нинішніх потрібно казнить.

А как же денюжку по другому зарабатывать? Они же обучены только воровать из бюджета (города, области, страны). В Польше после реформы 90-х годов умерло 80% частного бизнеса. Заберите у ткаченко, бондаренко, порошенко и др. бюджет и весь бизнес очень быстро закончится. Не обучены они головушкой думать.

Вчи матчасть. Завод Богдан працює вже більше 15 років і ще до президенства Порошенка. А от на чиї кошти рветься до влади Тимошенко, чи на які кошти Саакашвілі проживав у елітній квартирі у Києві та понапечатував стільки плакатів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Вот і результат 26.02.2018 18:33
От і результат знищення центрального ринку у Черкасах. Тепер селяни не мають можливості продавати овочі, а все скуповують перекупники та гнуть ціни у тридорога з металевих будок. От і мємо рекорд по Україні ао росту цін. Аграрна область, а селянам взагалі немає місця де продати городину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Светлана 26.02.2018 16:26
Цитую депутат:
І в такій ситуації кожна шашка тримається за владу, як воша за кожуха. Та залиште ви цю владу, хай приходять другі, треті які зможуть щось покращувать. А нинішніх потрібно казнить.

А как же денюжку по другому зарабатывать? Они же обучены только воровать из бюджета (города, области, страны). В Польше после реформы 90-х годов умерло 80% частного бизнеса. Заберите у ткаченко, бондаренко, порошенко и др. бюджет и весь бизнес очень быстро закончится. Не обучены они головушкой думать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Гоша 26.02.2018 15:06
Цитую Ченчик:
Це подорожчало, те подорожчало, на ліки ціни космічні, на паливо- рідке, тверде і газоподібне. Та невже ми нарешті в Європі???

В Европе не знаю,очень не уверен,а то,что мы в глубоком анусе-верю беспрекословно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Черкащанка 26.02.2018 15:04
Это Саакашвили виноват.Да потрохоботы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 депутат 26.02.2018 13:23
І в такій ситуації кожна шашка тримається за владу, як воша за кожуха. Та залиште ви цю владу, хай приходять другі, треті які зможуть щось покращувать. А нинішніх потрібно казнить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Демократія 26.02.2018 12:13
Результат роботи керівництва: від області до держави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 По Сеньке и шавка! 25.02.2018 18:08
Ну чё, так за год и доходы то черкащан по непадецки таки выросли, судя по статотчётам гнійсманна.
Кстати, вопрос к знатокам -, а по чом там щас в Славном Городе, на доживающем свои последние дни перед апґрейдом "критом ринкі", сьедобное, человеческое сало, на гороховой соломке,з прорістю, бла-бла-бла-...., супір-классика кароче? Взяв би собі кіл 10, якшо не дорожче 120 гринів за кіло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Ченчик 25.02.2018 11:30
Це подорожчало, те подорожчало, на ліки ціни космічні, на паливо- рідке, тверде і газоподібне. Та невже ми нарешті в Європі???