реклама

реклама

З 15 березня у Черкасах розпочнуть здійснювати ямковий ремонт на дорогах. Таку дату на вранішній нараді у Черкаській міській раді анонсував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, пише "Про все".

- Фактично з 15 березня розпочнеться ямковий ремонт на дорогах. На жаль, дороги після зими в неналежному стані, - сказав міський голова.

14-26-500x321

Також на нараді заслухали готовність до весняних робіт КП ЧЕЛУАШ та Департаменту архітектури  та містобудування.

- Були проведені наради із підрядниками, з якими заключні договори, що переходять у цей рік, по облаштуванню доріг. Цього тижня буде проведене засідання з виробниками асфальтно-бетонної суміші і будемо бачити їхню готовність. Також складемо всі графіки, щоб ми чітко знали, в які терміни виконуватимуться ті, чи інші роботи, - сказав заступник міського голови Ігор Кривошеєв, який відповідає за профільний напрямок.

Водночас директор КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник додав, що підприємство вже ліквідовує ями на дорогах.

- Наприклад, минулого тижня, коли дозволяла погода, ми вже ліквідували великі вибоїни на вулицях Пастерівській, Богдана Хмельницького, на мосту Хіміків, - сказав Олексій Мельник.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 алла 27.02.2018 08:36
Прошу поремонтувати дорогу на переулку Котовського(Іва на Гонти)що іде із вул. Можайського на право ,а то можна повекручувать ноги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 спец 26.02.2018 21:45
тепер дороги будуть у нас з електропідігрів ом, зелені обочини з міндобривами, а на проїзній частині спеціальні водойми для карасів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Дональд Трамп 26.02.2018 19:29
Когда,будет отремонтирован участок дороги на Мытнице,где "ходят " 20 и 33 маршруты,мне кажется в первую очередь надо ремонтировать улицы по всем Черкассам и в последнюю очередь улицы возле мэрии и ОДА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Михаил 26.02.2018 15:18
Неправда, що дороги не робляться. Візьміть хоча б Оборонну. На капітальний ремонт доріг потрібні величезні кошти, але ж потихенку щось робиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 XXХ 26.02.2018 13:26
Бондаренко і дороги це боротьба протилежностей. Ну не виходить у нього ця боротьба. Цього року хоча не обіцяє неможливого. Але доріг у цьому році як не було, так і не буде.Однозначно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 кук43 26.02.2018 13:15
Цитую Андрій:
Коли - небудь будуть ремонтувати страшну дорогу на Батицького (Вергая)???

Ніколи. ЇЇ зруйновано за час будівництва житлового комплексу Парковий донецькими. А вони нікому нічого не винні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Андрій 26.02.2018 13:01
Коли - небудь будуть ремонтувати страшну дорогу на Батицького (Вергая)???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Надія. 26.02.2018 12:57
Цікаво, який відсоток встановлять підрядникам Кривошеєв з Мельніком? Тільки Каструлю не забудьте, а то знову скандал!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Дорожник-пенсіонер 26.02.2018 11:59
Багато ділянок, які не так давно "капітально" ремонтувались, вже в ямах (Благовісна, Надпільна, Хіміків, В.Чорновола)! Що там про гарантію казав підрядник? Чому його не заставляють переробляти за власний кошт, а місто витрачає кошти на ямковий ремонт? Чи зелені бумажки не дають змогу побачити недоліки й щось вимагати у тих підрядників?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #2 Водій 26.02.2018 11:44
Будь-ласка, залатайте ямища на повороті до обласної лікарні. Там здоровенні бакаї і рух машин дуже сильний, об'їхати ті рівчаки майже неможливо