реклама

реклама

Заступник мера Черкас Ігор Волошин пояснив щойно на брифінгу, що влада провела перемовини з комунальним підприємством "Черкасиелектротранс", щоб випустити на лінії додаткові тролейбуси.

1

Також ведеться перемовини з перевізниками з інших міст.

"Місто Черкаси ніхто не ставитиме на коліна, і перевізники тим більше", - сказав заступник мера Черкас Юрій Ботнар.

Нагадаємо, перевізники в Черкасах не випускають на маршрути автобуси з 11.30. Влада розцінила це як шантаж, особливо в таку погоду як нині. Нагадаємо, надворі в Черкасах мороз, і люди мерзнуть на зупинках.

Перевізники хочуть, щоб ціна проїзду складала 5 гривень, а не 4.

"Якщо піддамося на шантаж перевізників, то на транспортній реформі можна ставити хрест", - сказав секретар міськради Ярослав Нищик.

реклама

Коментарі  

 
-1 #24 правда 28.02.2018 12:40
я за свободу у владі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 Боря 28.02.2018 12:33
Цитую Павло:
Де припиняється здоровий глузд, а починається політична коньюнктура -там хаос і розруха. Кастрюля, кого ти привів до влади? Видай їм по дитячому горшку - і під зад ногою!

Ці діти ще покажуть себе.
Давно пора молодих було до влади притягувати а не пліснявими пенсіонерами обсажуватися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 123 28.02.2018 11:00
Цитую Учитель:
Давайте врачи и учителя не выйдут на работу и что тогда?!

Не переживайте- у Вас все попереду. У деяких містах і це мало місце.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Учитель 28.02.2018 09:57
Давайте врачи и учителя не выйдут на работу и что тогда?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Приснилось 27.02.2018 19:11
Цитую иван:
В городе Орландо почти 2 млн.человек с пригородами .Долгие годы жителей возит муниципальная компания LYNX без всяких конкурсов откатов и частных перевозчиков .Единый проездной на месяц 50 долларов во все концы.Время нахождения на маршруте в один конец от 50 мин до 2 часов.Средняя зарплата населения Орландо около 5000 дол.Вот и расскажите почему при еврейской умной власти мы в своей богатейшей стране должны тратить на проезд 500-1000 грн. при средней зарплате до 5000 гривен.Не перебор ли может что и на буханку хлеба оставить аборигенам или на покупку боеприпасов для отправки нынешних к прошлым согласно заповеди декларации о независимости о том что каждый народ имеет право если обнаруживает стремление подчинить народ абсолютному деспотизму, то право и долг народа свергнуть такое правительство и создать новые гарантии обеспечения своей будущей безопасности.

БРЕД СИВОЇ КОБИЛИ :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Нострадамус 27.02.2018 19:09
І це лише початок "Транспортної реформи" від Ботнара. Далі сценарій відомий: ультиматуми, параліч транспорту. До речі, а де Кухарчук з національниси дружинами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 Нар Бот 27.02.2018 18:20
Сьогодні вороги - перевізники,бо ніхто у виконкомі не має розуміння про"дохідність" міського транспорту.А завтра?... "Аргументи" хлопців від "Свободи" іншими не могли бути."шантаж,нас не поставити на коліна" просто штампи з численних промов цих партфункціонері в.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #17 иван 27.02.2018 17:02
В городе Орландо почти 2 млн.человек с пригородами .Долгие годы жителей возит муниципальная компания LYNX без всяких конкурсов откатов и частных перевозчиков .Единый проездной на месяц 50 долларов во все концы.Время нахождения на маршруте в один конец от 50 мин до 2 часов.Средняя зарплата населения Орландо около 5000 дол.Вот и расскажите почему при еврейской умной власти мы в своей богатейшей стране должны тратить на проезд 500-1000 грн. при средней зарплате до 5000 гривен.Не перебор ли может что и на буханку хлеба оставить аборигенам или на покупку боеприпасов для отправки нынешних к прошлым согласно заповеди декларации о независимости о том что каждый народ имеет право если обнаруживает стремление подчинить народ абсолютному деспотизму, то право и долг народа свергнуть такое правительство и создать новые гарантии обеспечения своей будущей безопасности.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #16 Оксана 27.02.2018 16:08
Никогда не думала, что соглашусь с Ботнаром.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #15 УАВЗ 27.02.2018 16:01
Цитую Павло:
Де припиняється здоровий глузд, а починається політична коньюнктура -там хаос і розруха. Кастрюля, кого ти привів до влади? Видай їм по дитячому горшку - і під зад ногою!

Пiд зад шантажистiв-перевiзникiв та й буде лад.