реклама

реклама

Управлінню транспорту та департаменту управління справами та юридичного забезпечення буде дане доручення вивчити питання, чи достатньо підстав у Черкаської міської ради розірвати договір із перевізниками, які вчора не вийшли на маршрути, а саме: «ЧАРЗ-АВТО» та «Черкаське АТП 17127. Таке доручення було надане під час сьогоднішнього засідання виконкому з розгляду лише одного питання, що стосувалася конкурсу на пасажирські перевезення в Черкасах. Про це пише "Вичерпно".

Нагадаємо, вчора перевізники після того як члени виконкому вкотре відмовилися підняти вартість проїзду до 5 грн, на декілька годин влаштували страйк — не випустили на маршрути свої автобуси. Містянам довелося мерзнути на зупинках.

Тому сьогодні член виконкому Діана Тяско запропонувала розірвати з такими перевізниками договір на пасажирські перевезення в місті Черкаси. На її думку, підстав для цього достатньо, адже самі перевізники першими порушили умови договору, не вийшовши на маршрути.

До слова, сьогодні відбулися перемовини між членами виконкому та перевізниками, одна за словами заступника міського голови Ігоря Волошина, спільної мови вони не знайшли. На його думку, ті вимоги, які вони ставлять до них, є цілком «підйомними». Мова ж про підвищення вартості проїду йтиме тільки після підвищення якості перевезень.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Пенсіонер 28.02.2018 22:19
Хто буде посипати дороги в місті, суцільна ковзанка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Дональд Трамп 28.02.2018 20:44
Во всей этой ситуации виновна мэрия-постоянная грызня,дележ портфелей,получ ить премии вопросы на первом месте,тарифы на воду,вывоз мусора,оплата СУБу и прочее постоянно растут-заниматься вопросами проблем у перевозчиков у них оказывается нет времени,20 с лишним лет перевозчики обеспечивают доставку черкащан от дома и до любой точки города незаметно,топли во растет,снизят на 5о копеек за литр,считают что это уже победа,шановные керивныки езжайте в Киев и решайте там снижения цен на ВСЕ,а не устраивайте посиделки в теплых кабинетах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 язон 28.02.2018 18:33
Цитую Михайло:
Присутнiсть таких пiдлих покидькiв у iнфраструктурi то найбiльша небезпека мiсту.

Найбільша небезпека - присутність підлих покидьків в законно обраній шановним лохторатом міській владі. Все інше - наслідки. ЦИХ перевізників затверджували саме ЦІ дутапети-пройдисвіти і саме ЦІ чиновні падлюки. ВИ справді ВІРИТЕ, що на заміну ЦИМ покидькам ВОНИ запропонують Вам щось краще?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 ТВ РОСЬ 28.02.2018 16:41
Цитую Ченчик:
Цитую Кастрюляндия:
А можна я буду платити податки що йдуть у місцевий бюджет тільки після того як мерія виконає все що вона зобов'язана?

Освітлення, прибирання тротуарів (взимку особливо), опалення, медицина безоплатна, освіта без додаткових зборів в закладах і т.і.

у минулому році вивіз сміття дорожчав тричі... а де він той вивіз??? тонемо в смітті, так буде й тут - дикий капіталізм-нічого не поробиш

А два роки назад Бондаренко перед самими виборами критикував за це Одарича і запевняв, що знизить тарифи для містян на 50% :cry: :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Прально 28.02.2018 15:48
И порванный - им в морду бросить и нахамить. Пущай учатся правильно челобитную подавать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Михайло 28.02.2018 15:19
Цитую язон:
Чтобы понятно: 1. Отказ от действующих перевозчиков оставит город без транспорта минимум на пару месяцев - пока не будут проведены тендеры, под которые новые перевозчики закупят и оборудуют транспорт, наймут и обучат персонал. 2. Ни один перевозчик по Черкассам за 4 грн. ездить не будет. 3. О каком разрыве договоров трёп, если перевозчики в Черкассах без договоров ездят - просто потому, что городские власти вовремя эти договора не заключили?

Присутнiсть таких пiдлих покидькiв у iнфраструктурi то найбiльша небезпека мiсту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Ченчик 28.02.2018 14:35
Цитую Кастрюляндия:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-32 #2 язон 28.02.2018 12:40
Чтобы понятно: 1. Отказ от действующих перевозчиков оставит город без транспорта минимум на пару месяцев - пока не будут проведены тендеры, под которые новые перевозчики закупят и оборудуют транспорт, наймут и обучат персонал. 2. Ни один перевозчик по Черкассам за 4 грн. ездить не будет. 3. О каком разрыве договоров трёп, если перевозчики в Черкассах без договоров ездят - просто потому, что городские власти вовремя эти договора не заключили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #1 Кастрюляндия 28.02.2018 12:32
А можна я буду платити податки що йдуть у місцевий бюджет тільки після того як мерія виконає все що вона зобов'язана?

Освітлення, прибирання тротуарів (взимку особливо), опалення, медицина безоплатна, освіта без додаткових зборів в закладах і т.і.