реклама
Програма навчання депутатів
У шаховому клубі «Дебют» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради відбувся відкритий Чемпіонат міста Черкаси із шахів. Цього року у ньому взяли участь 30 шахістів, серед яких – 9  кандидатів у майстри спорту.

Змагання особистісні, пройшли за швейцарською системою у 9 турів із контролем часу 65 хвилин на партію кожному учаснику. Спортивний захід відбувся згідно «Правил шахової гри ФІДЕ»; при рівності показників перемога визначалася: за коефіцієнтом Бухгольца, за особистою зустріччю та кількістю перемог.

«Бронзу» у запеклій чоловічій боротьбі здобув Бодров Тимофій (КМС, тренер Багатопрофільного молодіжного центру), серед жінок на третьому місці вихованка шахового клубу «Дебют» – Кочерга Анжеліка.

Перше місце серед чоловіків заняв 4-х кратний чемпіон області Романчук Віктор. Друге місце - Опришко Станіслав.

Серед жінок перше місце зайняла ветеран спорту Метельницька Тетяна , друге - Божко Аліна.

Змагання проводяться з метою залучення до занять фізичною культурою і спортом різних верств населення та популяризації шахів у місті.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами і медалями департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Черкасский шах 01.03.2018 08:25
Шахиншахи молодцы. Утёрли нос падишахам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама