реклама

реклама

Із 3 до 7 березня (включно) в усіх школах Черкас призупинять навчання. Рішення із такою рекомендацією департаменту освіти та гуманітарної політики щойно ухвалили на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

1519986769-388 Як повідомив заступник міського голови Ігор Волошин, від 1-ого березня «Газпром» припинив поставки «блакитного палива» компанії «Нафтогаз України» та повернув здійснену передплату. Через це – очікується дефіцит газу в обсязі майже 10 млн кубічних метрів на добу (що складає близько 10 %).

– На виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку та торгівлі Степана Кубіва, за підсумками селекторної наради, яка відбулася 2 березня, з метою забезпечення стабільної роботи теплогенеруючих підприємств та недопущення збоїв у забезпеченні природного газу споживачам, прийнято рішення щодо введення обмеження на споживання природного газу, – сказав Ігор Володимирович. – Враховуючи це, комісія вирішила доручити департаменту освіти та гуманітарної політики вжити заходів щодо припинення навчального процесу в загальноосвітніх закладах та зниження температурного режиму в приміщеннях до технічно можливого мінімуму.

Відтак, остаточне рішення щодо призупинення навчання в школах Черкас за в.о. директора профільного департаменту Максимом Шадловським. Він повідомив, що такий наказ сьогодні буде видано.

Про це пише сайт міськради

28280123_184665078807666_3344345978343671264_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #36 язон 04.03.2018 13:12
Цитую Все в нормі:
Відсутність газу з рашки жодним чином не позначилася ні на роботі підприємств, ні на температурі в квартирах. Що ж тепер гавкать ватанам? Прийдеться знову вернуться до теми Вагнера? ;-)

Вообще-то, уже купили газ взамен не поставленного Россией. На 10% дороже - потому что в Европе тоже морозы, и на спотовом рынке газ в дефиците. Но - купили. Так что мёрзуть никто не будет. И ещё вчера рекомендовали школам отменить незапланированн ые каникулы, и 5 марта приступить к занятиям. Только когда об этом сообщит Прочерк?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #35 СОЛДАТ 04.03.2018 10:08
Цитую Риддик:
Цитую Визор:
Агрессор газ не дает! :D
И еще эта акция Прикрути!
Прикрути тарифы
Прикрути доходы олигархов
Прикрути коррупцию
А газ я побольше открою оплатил!

Ты фурианец?

Он кацап...который оплатил :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #34 Все в нормі 04.03.2018 09:40
Відсутність газу з рашки жодним чином не позначилася ні на роботі підприємств, ні на температурі в квартирах. Що ж тепер гавкать ватанам? Прийдеться знову вернуться до теми Вагнера? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #33 #ПрикрутиБРЕХАТИ 04.03.2018 09:39
Вчора спутнік гамериканський з космосу зафіксував, як на знак солідарності з Петром Мальдівським, Юрієм Сейшельським, Рінатом Ротердамичем та Юрієм Косюком-Курятним пів України повідкривало в оселях кватирки, знизивши температуру хто
на градус, а хто й на два.Ну копатели морей с перемогою вас! Два роки без единої краплини. Так переможемо! Смерть Газпрому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #32 Лёня Голубков 03.03.2018 22:09
Цитую черкащанка:
Цитую Ірина:
Цитую черкащанка:
[quote name="Ірина"]Читаєш коментрарі й диву даєшся! Панове, газ прикрутила РОСІЯ! і зробила це цілком свідомо

Порошенко сказал, что мы энергетически независимы и газ покупаем в Словении ;-)
Причем здесь Россия? Платить надо и будет тепло. Вы же квартплату платите.

"При чем тут Россия?" Ви що, серйозно???? Після таких коментарів зрозуміло, що з людиною в принципі нема про що говорити...(((


газ покупаем не в россии, сказал порошенко :-) экономь дальше, олигархи пусть карманы шире раставляют :lol:

Мы не алигархы! Мы широкорасставив щие ноги - торговые партнёры!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Риддик 03.03.2018 19:25
Цитую Визор:
Агрессор газ не дает! :D
И еще эта акция Прикрути!
Прикрути тарифы
Прикрути доходы олигархов
Прикрути коррупцию
А газ я побольше открою оплатил!

Ты фурианец?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 черкащанка 03.03.2018 17:59
Цитую Ірина:
Цитую черкащанка:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Визор 03.03.2018 17:39
Цитую Ірина:
Цитую черкащанка:

Отключи батареи,пригото вь еду на дровах и закрой рот. Ну о чем еще с вами говорить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 язон 03.03.2018 14:14
Цитую Марина:
Цитую язон:
Цитую Ченчик:
Так восени ж людина з двозмільйонною місячною платнею била себе в груди і говорила про безпрецендентне наповнення наших газосховищ. Що ж це за країна така, де 5 днів морозу і успішний суд у Стокгольмі привели до нового колапсу???

Запасов газа в хранилищах хватит до следующей зимы - даже если вообще не покупать. Но в сильные морозы требуется больше газа, чем способны поднять насосы из хранилищ. Согласно решению Стокгольмского арбитража, с марта Россия должна была начать поставки газа в Украину, и мы обязаны выкупать весь законтрактованн ый газ. Потому не закупали на март газ в Европе. Ну, а путлеровские бррратья устроили очередную подлянку. Через неделю потеплеет, и тот их газ нам нахрен нужен не будет.

А ты это старым и больным скажи,чтобы потерпели и не дрожали от холода

Вы сильно мёрзнете? У меня в квартире сейчас +21.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #27 Антирашист 03.03.2018 13:46
Смішно спостерігать за тим, як пожвавилися "ватани" у коментах. Для них, схоже, спрацював пукінський фінт ушами і його словесна лапша. А ЩО, ДЕСЬ ТЕПЛО ВІДКЛЮЧИЛИ, ЧИ ЧОГО ВИ РАДІЄТЕ, ПІ*АРИ РАШИСТСЬКІ?
А те, що хасапський "Газпром" позорно продув Україні арбітраж у Стокгольмі і тепер пукіну треба сплатить Києву чотири з половиною мільярди баксів, які не дойдуть до столу дрібних рашистів - це просто супер!
І те, що замість газу з хасапстану тепер надходить газ з Польщі - теж чудово.
У рашці, яка тратиться на війну у Сирії і на Донбасі, а сама - прикручена міжнародними санкціями, тепер ще краще відчують дебілізм свого "вождя"-карлика.