реклама
Програма навчання депутатів
У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочався постійно діючий тематичний семінар «Ділова англійська мова в сфері державного управління та місцевого самоврядування» для керівників та спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

1519992737_ang-1

Семінар започаткований на виконання Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та проводиться в Центрі вже третій рік поспіль.

Головна мета навчання за програмою семінару – підвищення рівня володіння діловою англійською мовою державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, розвиток навичок говоріння, аудіювання, читання та письма, корекція вимовних та граматичних навичок, розширення словникового запасу.

Реалізовує програму семінару Вікторія Токарчук – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

На першому занятті усі слухачі семінару пройшли попереднє вхідне тестування для визначення рівня мовленнєвої компетенції.

За інформацією директора Центру Сергія Демченка, ураховуючи актуальність семінару та потреби у підвищенні публічними службовцями рівня професійно спрямованої іншомовної компетентності, у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у 2018 році заплановано два постійно діючі семінари з ділової англійської мови.

Виконавчий апарат обласної ради

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #1 Михаил 05.03.2018 09:03
Працюю 8 років в органі місцевого самоврядування. За цей час жодного разу не пригодилось знання англійської мови. І ще. Якщо гарант оголосив 2016 рік роком англійської мови, то зараз 2018. Запитайте тих, хто вчив мову в 2016 році, чи знають вони її. Щоб вивчити мову в дорослому віці, потрібне постійне мовне спілкування. А оці семінари - це гроші на вітер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама