реклама

реклама

Поки черкаські чиновники і перевізники шукають консенсус щодо врегулювання ситуації з пасажирськими перевезеннями, заручниками негоди і затяжних перемовин вкотре стали прості черкасці.

Сьогодні перевізники міста зменшили кількість автобусів на лінії. Відповідно суттєво скорочено їх кількість, попри робочий день. Черкащани скупчуються на зупинках або йдуть пішки. Для того, аби містяни не відчули дискомфорту, КП «Черкасиелектротранс» працює у посиленому режимі, — пишуть Черкащани Live.

28534634_1665937053487086_1095832954_n

- Зараз на маршрутах дійсно працюють 52 тролейбуси, з них 18 — двохсекційні. До речі, один двохсекційний тролейбус по місткості дорівнює майже трьом звичайним маршруткам, — підтвердив цю інформацію у коментарі нашому виданню директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер. — Комунальне підприємство знаходиться у цілодобовому чергуванні. Всі тролейбуси працюють згідно затвердженої виконавчим комітетом Черкаської міської ради програми.

Підприємство за нинішніх погодних умов має резервні тролейбуси, щоб максимально підтримувати інтервал руху тролейбусів на маршрутах міста Черкаси.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Які ще в х*я анархісти?! 05.03.2018 11:17
Цитую Роман:
Анархія - це не "відсутність влади", як нас довгий час вчили комуністи (вони страшенно боялися справжньої анархії. Задумайтеся, чому.), а відсутність "головного", відсутність безумовних керівників, вибір керівника для кожної справи такого, який найкраще виконає свою місію.

Ой, тільки не треба скиглить про "ідеали анархії" в Черкасах!!! Хто ви, місцеві "анархісти"? Кропоткін і Бакунін так як ви, сопливі придурки, зупинки громадського транспорту дурацькими лозунгами не обписували б!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Михайло 05.03.2018 05:31
Парк достойно справився без покидькiв-жлобiв, вiдверто дякую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Михайло 05.03.2018 04:22
Забавки з покидьками затяглися бо iншi та чистi торбу не несуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Роман 04.03.2018 20:42
Цитую Ченчик:
Ну до анархії ми вже потроху звикаємо, а то чомусь вважалось , що це десь там, далеко. А виявляється анархія поруч....

Не плутайте, це не анархія, це "бєспрєдєл". При чому, повний. Анархія - це не "відсутність влади", як нас довгий час вчили комуністи (вони страшенно боялися справжньої анархії. Задумайтеся, чому.), а відсутність "головного", відсутність безумовних керівників, вибір керівника для кожної справи такого, який найкраще виконає свою місію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 РС6 04.03.2018 13:31
Цитую Демократія:
Нехай місто закупить два десятки двосекційних тролейбусів і половині маршрутників можна буде сказати гуд бай!

Київ у минулому році купував якраз 20 двосекційних тролейбусів:
«Лот № 2 – тролейбуси довжиною не менше 18,5 метрів з низьким рівнем підлоги
Дата укладення договору про закупівлю: 26 червня 2017
Сума, визначена в договорі про закупівлю: 191 040 000 UAH з ПДВ»
Окрім Києву ніхто в останні роки серед українських міст їх не купував.
Ви дійсно вважаєте, що 700 грн з носу, рахуючи немовлят, це гарне рішення?
А може набогато вигідніше ЗАМОВИТИ автобусні перевезення у звичайному режімі?
Якщо у минулому році витрати на експлуатацію троллейбусів без урахування вартості купівлі нових складали 20-25 грн/км, то можно запропонувати підприємцям 30-40грн/км за експлуатацію бусів великої місткості. Це буде набагато вигідніше ніж купувати негайно двосекційні троллейбуси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #8 #ПрикрутиБРЕХАТИ 04.03.2018 09:41
Треба ходити пiшки,а не скиглити.Можна також гризти дерева.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Дональд Трамп 04.03.2018 09:35
Цитую Знову Я:
А як бути мікрорайонам, де не їздять тролейбуси?

Ботнар с Волошиным будет вас на горбу возить-они у нас умные.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Правда життя 04.03.2018 09:14
Сьогодні 04.03 вихідний, але багато служб працюють. Необхідно добратися на роботу. Ранок... Луначарка... 50 хвилин чекання на зупинці.... НІКОГО і НІЧОГО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Знову Я 03.03.2018 23:16
А як бути мікрорайонам, де не їздять тролейбуси?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Демократія 03.03.2018 22:51
Нехай місто закупить два десятки двосекційних тролейбусів і половині маршрутників можна буде сказати гуд бай!