реклама
Sucurity Police

реклама

28280007_1426970910763385_1254096553357742594_n Директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник розповів журналістам, що деякі “черкаські активісти” просили у нього надавати по 20 літрів пального щотижня.

Про це директор розповів під час прес-конференції, пише «Інфоміст».

– Я відмовив і отримав певні негативні коментарі в свою адресу та на адресу підприємства. Нібито я краду гроші в громади. То ця людина немає на це морального права, бо два тижні тому вона мені пропонувала красти паливо в громади і віддавати йому, щоб він міг їздити на своєму авто, – каже комунальник.

Нагадаємо, 4 березня директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник розповів про роботу підприємства по очищенню доріг та тротуарів від снігу та льоду. Каже, що підприємство має в розпорядженні обмежену кількість техніки.

За його словами, такої кількості одиниць достатньо хіба щоб прочистити сніг по бульвару Шевченка, можливо, ще на Благовісній і Надпільній. Натомість на провулки та інші важливі вулиці у підприємства не вистачає сил.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Урюк 06.03.2018 16:17
Не чоловік - а БАЛАБОЛ, хтось казав, хтось пропонував... Скажи хто, а не можеш, то не п..ди...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Михаил 06.03.2018 13:50
20 л на тиждень - це не дорого, міг би й погодитись. Правда, якщо це одному активісту. А якщо всі прийдуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Олександр 05.03.2018 21:21
Рибмайдан, ху... не ясно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 свайба 05.03.2018 17:27
"...хороший тамада, и конкурсы веселые!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Василь 05.03.2018 17:06
Директор челуаш п. ............ с комплексом неполноценности .корсунский мальчик д.............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Що робиться... 05.03.2018 16:47
Цитую Маймук:
А де ви бачиди в Україні активістів, які "патріотять" безкоштовно?. Он Курченко з Саакашвілі розбалували їх, так, що без 500 грн. в днь і не підходьте. Так, що Вам ще повезло, 20 літрів у тиждень всього 600 грн.

Що робиться..? А раніше навіть парасолькою з написом "Батьківщина" можна було за посаду Президента боротися :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Військомат 05.03.2018 12:48
А пішов би на службу по контракту в Українську армію, а не побігушках ФСБ, то отримував би гідну зарплатню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Гроші, гроші... 05.03.2018 12:35
Цитую Маймук:
А де ви бачиди в Україні активістів, які "патріотять" безкоштовно?. Он Курченко з Саакашвілі розбалували їх, так, що без 500 грн. в днь і не підходьте. Так, що Вам ще повезло, 20 літрів у тиждень всього 600 грн.

У Черкасах затримано підозрюваного в нападі на товариство угорської культури в Ужгороді
05 березня 2018, 11:10 Новини Черкас та Черкаської області
В той же час голова Закарпатської ОДА Генаддій Москаль повідомив:
«З прикрістю мушу констатувати, що серед затриманих злочинців, мешканців Черкас і Кропивницького, котрі підпалили офіс Товариства угорської культури Закарпаття в ніч на 27 лютого, є й учасники АТО.
Вони не члени політичних партій чи рухів, а пішли на цю провокацію, спокусившись на гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Маймук 05.03.2018 12:09
А де ви бачиди в Україні активістів, які "патріотять" безкоштовно?. Он Курченко з Саакашвілі розбалували їх, так, що без 500 грн. в днь і не підходьте. Так, що Вам ще повезло, 20 літрів у тиждень всього 600 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #1 Знову 90-і? 05.03.2018 12:00
Чому не називає прізвища? Вимагання від "громадських активістів" - явище непоодиноке. Коли це буде зупинено?!!