реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради від ВО "Свобода" Сергій Воронов стане новим директором департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Про це у коментарі Zmi.ck.ua повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

1520423284-649

За його словами, це питання вже остаточно вирішено і найближчим часом Воронов офіційно стане головним освітянином міста.

Нагадаємо, що нині в.о. директора департаменту освіти та гумантіарної політики працює Максим Шадловський. А Сергій Воронов також працює у цьому департаменті, але на посаді головного спеціаліста відділу спорту управління сім’ї, молоді та спорту

реклама

Коментарі  

 
+7 #18 Dad 08.03.2018 14:03
Следующим руководителем жкг или медицины у нашего мера станет выпускник детского сада лиш бы был партбилет нужной партии. А если серьезно то в Меры надо избирать человека хоть с каким то высшим образованием а не с купленым в Лысянке дипломом. А то потом не кому мусор вовремя вывозить или дороги солью посыпать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Эксперт 08.03.2018 09:48
Что ещё должно произойти с нашими мозгами,чтобы понять.что на следующих выборах в парламент ,как и во все ради,не должен пройти ни один настоящий депутат из всех фракций,как и бывшие предыдущих созывов. А свобода ,как и все любители фекальных шевствий,давно себя уже дискредитировал и и должны оказаться на свалке истории.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Остап 08.03.2018 00:36
Нажаль, висновок такий-мер розраховується посадами з свободівцями,як и зараз підтримують його.А фахівець чи ні,нікого не турбує.Ни вийшло з менеджером з продажу фарби для волосся-вийшло з ді-джеєм.Ппо людину з міністерства освіти була, мабуть,буйка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Крик душі 07.03.2018 22:49
Таке враження, що зовсім перевелися люди з ознаками інтелекту. Бідна освіта. За що її так принижують? За що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Антон 07.03.2018 21:52
У Ботнара талант до інтриганства. Вочевидь, Черкаси стали для новоявленого фюрера випробувальним полігоном ;-) ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 вчитель 07.03.2018 21:50
Призначення Бондаренка свідчать про повний прогин перед безробітними і малоосвідченими ботнарами. Соромно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Експерт 07.03.2018 21:48
Бондаренко керується принципом політичної доцільності: свободівці забезпечують йому перебування на посаді. Якість управління міського голову не цікавить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 Черкасчанин 07.03.2018 21:34
Цитую Савр:
Ботнар,тепер Воронов.. Де ж таких беруть?

Де?Де?Партия Балтика -3 -народна кузня кадрів. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #10 Савр 07.03.2018 21:09
Ботнар,тепер Воронов.. Де ж таких беруть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #9 Що ви робите?!! 07.03.2018 20:32
М'яко кажучи, дуже дивне рішення.
А Бондаренко ж обіцяв, що це буде ФАХІВЕЦЬ, причому З КИЄВА! Чи Воронов швидко встиг відучитися, отримати відповідний стаж і змінити прописку? :lol: :lol: :lol: