реклама

реклама

 

«Не дочекавшись реакції від ЧЕЛУАШ відправив власну техніку. Пару годин роботи.Прочистили вали на зупинках по вул.30 років Перемоги та Сумгаїтській. Місту це б обійшлось в 200 грн. Саме з таких сум і робіт і складається загальна сума в 56 млн. на рік. Її не дають просто так, готівкою і зразу. Місто оплачує за кожну виконану і чітко задокументовану роботу. Все решта популізм та бажання заробити на "відкатах" ЧЕЛУАШа», - пише у «Фейсбуці» підприємець Андрій Бортник.

 

«P.S. Трактор і грейдер. Такі ж є в ЧЕЛУАШа. Ефективність бачимо.

P.S. Бажаючим докупити їм ще техніки на 50-100 млн внесу слушну пропозицію: давайте купимо краще набір дорогого посуду та три баяни. Якщо технологій та кропіткого навчання ніде не потрібно то зможуть відкрити мішленівський ресторан. Рентабельності та користі для міста буде більше. А додатково отримаємо тріо баяністів. З радників, що радять таке утримання доріг», - пише Бортник.

28795211_1782738041792113_2384406884708803825_n

Ситуацію також розказує і заступник міського голови Людмила Бордунос:

«Виконавча влада (виконком, директора департаментів) не може зараз очистити місто, бо немає механізму те зробити: грошей на прибирання міста підряднику не виділяють, бо більшість депутатів проти; в ЧЕЛУАШу ресурсу свого немає для належного прибирання міста; власники бізнесу та приватних будинків також в більшості ігнорують обов'язок прибирати свої території. Все. Що може виконавча влада... Лише робити висновки і ретельно готуватись до наступної зими. Руки опускаються від безсилля, якщо чесно, але розумію, що треба брати ....в кулак і пахати. Щоб далі так не було. У мене все. Як чарівна частина виконкому, в передсвятковий день, позволю одноособово сказати містянам – вибачте».

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Леся 09.03.2018 09:22
А як же меценацтво? Зробити добре діло на благо міста та мешканців - слабо, треба обов'язково пропіариться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Левко 08.03.2018 12:28
З якого боку образа??? Сніг з вулиці очистити для зручного проїзду міського пасажирського транспорту!!!! Все в кучу, ум за розум?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Перехожий. 08.03.2018 09:11
Сьогодні відповідальної влади в місті просто не має. Бондаренко не тільки не відбувся як організатор і відповідальний господарник, а ще і показав себе як член організованого злочинного угрупування. Спочатку віддав місто на розграбування тим хто допомагав йому стати мером, а потім почав красти сам.При цьому ціни у Бортника за виконані роботи різко виросли. Те що Бортнік освоїв технологію чищення доріг,- однозначно так. Але ж мішає мержа встановлена керівниками міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 ruslan 08.03.2018 05:19
на сумгайке пенсионеры пешеходный бруствер преодолевают,по сле уборки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 The Lashes 08.03.2018 01:11
Цитую Підприємець:
Бортник: правий - немає питань, які не можна вирішити. Є люди, які НЕ ЗДАТНІ вирішувати. Таких у новому виконкомі - більшість.

причому тут новий виконком до челуаша, який займаэться прибиранням?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 ХХХ 07.03.2018 23:55
Мені ваше вибачення , вибачте, до дного місця. Маючи силу силезну грошей Міста, чиновники не можуть по хозяйськи розпорядитись ними.Не соромно? Але чиновник і сором поняття несумісні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Громадянин 07.03.2018 23:32
А у Вас все так в уборке улиц в вывозе мусора в транспортном колабсе виноват кто то только не власти скоро весь город будет на коньках только кататься по мусору так как транспорт весь станет из за невозможности его обслуживать а вы занимайтесь дальше популизмом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Василь 07.03.2018 23:10
Леха Мельник молодец недавно приходил в манеж на турнир по боксу и видел Юру Тренкина а потом они поехали в баню. Героям Слава .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Любов Майборода 07.03.2018 22:18
Професійних людей, яким, на мою думку є Андрій Бортник, треба цінувати і слухати. Пану Андрію, не зважаючи на бюрократичну тяганину чиновників міськвиконкому, бажаю залишатись ЧОЛОВІКОМ. Здоровий глузд переможе: роботи вистачить і ЧЕЛУАШ, і Бортнику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 Підприємець 07.03.2018 21:42
Бортник: правий - немає питань, які не можна вирішити. Є люди, які НЕ ЗДАТНІ вирішувати. Таких у новому виконкомі - більшість.