реклама

реклама

«29 січня з «боями» був прийнятий міський бюджет, два місяці місто жило по 1/12 бюджету минулого року за умов недофінансування ліків, харчування, соціальних виплат. Бюджету розвитку не маємо до тепер, хоча на календарі середина березня!», – заявила на сесії Черкаської міськради депутат облради багатьох скликань Любов Майборода.

51630688c8e3417ee7e5bb805ea880e1

Вона заявила, що оскільки відбувається таке зволікання з бюджетом розвитку, то, можливо, зміна виконавчого комітету не дала позитивних змін…

«Депутати мають прийняти бюджет розвитку. Ніхто, крім вас! Якщо сесія міської ради 13 березня не прийме бюджет розвитку на 2018 рік, хоча б в частині перехідних об'єктів, а що до інших – не поставить конкретні терміни прийняття бюджету розвитку в цілому, пропоную сесії міської ради відправити виконком у відставку або достроково припинити свої повноваження», – зазначила Майборода

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Анфіса 13.03.2018 19:05
Хто така Любов Майборода всі знають - депутат облради чотирьох скликань. Мене цікавить не пані Люба, а питання, які вона піднімає. Чому Черкаси пасуть задніх і не затвердили перелік ремонтів доріг? Подивіться на ями після так званого поточного ремонту. При таких підходах Місто чекає колапс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Михаил 13.03.2018 18:59
Якби ми до неї не відносились, але бюджету розвитку дійсно немає.От така якість наших обраних депутатів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 знаючий 13.03.2018 18:58
Цитую Коваль:
майборода-это смотрящая от бепепе.

Майборода - смотрящий від ЦРУ, подивіться її ФБ - кругом американці :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 ПС 13.03.2018 14:03
Політична за... була при владі довгі роки. Що дана особа, за цей період, зробила корисного черкащанам. Звичне популіське .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Холодний Яр 13.03.2018 13:37
Чому окрім Майбороди ніхто з депутатів не говорить про бюджет розвитку? Їм байдуже, що немає ремонтів, що дороги розбиті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 виборець 13.03.2018 13:13
депутати - безвідповідальн е стадо. Але за що 50 тисяч отримують заступники мера незрозуміло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Олег 13.03.2018 13:03
Все має чіткі критерії оцінки. Якщо міський голова не спроможний організувати прийняття бюджету - навіщо він потрібен?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Тарас 13.03.2018 13:01
Соромно за місто, яке до сих пір не має бюджету. Невже ми не спроможні обрати ефективну владу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Коваль 13.03.2018 12:55
майборода-это смотрящая от бепепе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Skepitik 13.03.2018 11:56
Майборода десь працює чи ні? Що вона робить на сесії? Може хоче бути мамою бюджету 2018?