реклама
Програма навчання депутатів
У ході здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції Черкаським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України встановлено, що деякими органами місцевого самоврядування Черкаської області встановлено заборону на продаж алкогольних напоїв у нічний час. Як встановило Відділення, рішення органів місцевого самоврядування про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у нічний час є порушення конкурентного законодавства.

index2 Про це інформують в Черкаському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

Імпорт, експорт і оптова торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами можуть здійснюватися суб’єктами всіх форм власності за наявності ліцензій. Делеговані повноваження органів місцевого самоврядування у цій сфері стосуються встановлення режиму роботи за погодженням з власником. Мова йде про розподіл робочого часу, а не становлення обмеження на реалізацію продукції у певні проміжки доби.

Органами місцевого самоврядування не мають повноважень самостійно встановлювати постійну заборону продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво у певні години доби.

Наразі, територіальним відділенням розпочато розгляд справи щодо Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, яка всупереч не погодження територіальним відділенням проекту рішення, встановила заборону на реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у  капітальних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах з 22 год. 30 хв. до 10 год. 00 хв.

Звенигородській, Черкаській Корсунь-Шевченківській, Тальнівській, Золотоніській, Кам’янській та Жашківській міським радам та виконавчим комітетам Чигиринської та Христинівської міських рад адміністративною колегією територіального відділення будуть надані рекомендації щодо припинення ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом скасування заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, в тому числі у певні години доби.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама