реклама
Програма навчання депутатів
Драбівським ВП Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.146 КК України, а саме незаконне позбавлення волі.

8-2 Про це повідомляють у Золотоніській місцевій прокуратурі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в травні 2017 року координатор однієї із молодіжних громадських організацій у нічний час доби привезла жительку м. Києва у центр соціально-психологічної реабілітації нарко- та алкозалежних жінок, який знаходиться в одному із сіл Драбівського району Черкаської області, з метою добровільно позбавити її депресії та алкогольної залежності. Під час перебування жінки на території центру вона постійно перебувала під наглядом наставника та керівника програми реабілітації.

Проте, в подальшому жінка сказала керівнику програми реабілітації, що відмовляється проходити реабілітацію та вчиняючи сварку почала просити викликати близьких, щоб вони могли організувати її виїзд додому у м. Київ. Далі керівник програми реабілітації на ґрунті даних неприязних відносин, ігноруючи вимоги потерпілої, бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, діючи з прямим умислом, спрямованим на незаконне позбавлення волі, вела в оману інших учасників реабілітації, про те, що буцімто остання страждає на психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання алкоголю («біла гарячка») та із залученням невстановлених слідством жінок із числа реабілітантів, наказуючи їм тримати руки та ноги потерпілої, з метою уникнення її спротиву, зв’язала руки ззаду за спиною і ноги потерпілої полімерною мотузкою, чим позбавила її таким чином можливості вільно пересуватися та вчиняти рухи. Після чого помістила жінку до приміщення погребу, який знаходиться на території центру соціально-психологічної реабілітації, де незаконно, проти волі потерпілої утримувала її.

28.02.2018 обвинувальний акт направлено до суду, правопорушниці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #1 Пильний 15.03.2018 09:27
Особливо мені сподобався вираз: "вчиняти рухи"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама