реклама
Програма навчання депутатів
Наразі частина приміщення Черкаської музичної школи №1 імені М. В. Лисенка в аварійному стані. Причиною стало танення великої кількості снігу, яке спричинило затоплення від стелі до підлоги. Про інформує «Нова Доба».

Директор Черкаської музичної школи №1 ім. М. В. Лисенка Юлія Темченко зауважила, що затоплена частина будівлі у жахливому вигляді. Адже понад 15 років вона перебувала у занедбаному стані. З 2016 року аварійна частина приміщення школи актом прийому-передачі була повністю передана підряднику, який мав би займатися реконструкцією. Проте, як зазначила директор, роботи ведуться дуже повільно та складно

1520947469_img_9733

Оскільки стіна суміжна, відбулося протікання талого снігу до навчального приміщення. У наслідку були пошкоджені стеля та підлога. Спрацювала пожежна сигналізація, тому приїхала пожежна бригада. Виявили, що залиті датчики пожежної сигналізації, – розповідає директор. – Зараз це все ще висихає. Вода затікає не з даху, а зі сторони першого поверху, тому що там не була розібрана підлога. Дійсно, стан тієї частини будівлі жахливий. Оскільки попередні події були негативними – незаконний викуп цієї будівлі. Власники відрізали її від опалення. Це неприпустима ситуація. Понад 8 років ми судилися, потім два роки оформлювали будівлю на баланс школи. Потім ще довгий час розробляли проект на реконструкцію.

Юлія Сергіївна додала, що кошти для ремонту, які виділяються з міського бюджету вже декілька років поспіль не освоюються, а підрядник не виконує своїх професійних зобов’язань.

– У 2016 році підрядником не було освоєно 756 тисяч гривень, у 2017 році – 605 тисяч гривень. Наприкінці 2017 року відбулося засідання за участі заступника міського голови щодо консервації будівлі. Адже у протоколі зафіксовано, що у цьому випадку підрядник зобов’язаний законсервувати об’єкт. Проте це також не було зроблено. І на об’єкт для контролю та слідкуванням за станом будівлі він взагалі не з’являється. Якби будівля була законсервована, то не було б такої ситуації.

На сьогодні представники підрядника тільки вичистили сніг, що залишався. Проте підписати акт про подію вони відмовляються без обґрунтування мотивів відмови

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Демократія 14.03.2018 15:59
Міській владі байдуже до проблем музичних шкіл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 ARMSTRONG 14.03.2018 14:31
підрядники нахабніють ,бо не хочуть (чи не можуть) второпати ,що їхня "криша"рано чи пізно також протече .
Черкаський стиль-заліпити гіпсове ліплення. В закладі культури це виглядає особливо по-жлобські.
"Причиною стало танення великої кількості снігу, яке спричинило затоплення від стелі до підлоги"-аргумент типу: Винне сонце.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама