реклама
Sucurity Police

реклама

Поліція однозначно не «кришує» ломбарди. А прикра ситуація з телефоном черкащанки Ірини Слюсаренко пов’язана з деякими особливостями українського законодавства.

28783681_1607100236010572_3208130477329812716_n

Про це в коментарі «Прочерку» повідомив керівник сектору комунікації поліції Черкаській області Дмитро Грищенко.

– Поліція діє в рамках закону. Ми не можемо прийти у ломбард і просто забрати телефон, про який є інформація, що він крадений. Відповідно до законодавства, ми маємо право доступу до речей, які належать людям, організаціям, підприємствам тільки з дозволу суду, – пояснив поліцейський. – Тобто слідчий повинен звернутися з клопотанням до суду, суд – дати дозвіл на вилучення. Із цим дозволом слідчий має прийти й вилучити певну річ. У випадку з Іриною Слюсаренко цю процедуру було зроблено, але, коли слідчий наступного дня прийшов у ломбард, телефону там уже не було.

За словами Дмитра Грищенка, слідство у справі триває. Поліція встановлює особу людини, яка викрала телефон, і теперішнє місце перебування апарату.

Що ж до ломбарду, то, за словами поліцейського, продати телефон він мав право, оскільки придбав його в законний спосіб. Тож ніяких санкцій до ломбарду застосовано бути не може.

– Ми розуміємо людину, яка втратила телефон. Кримінальне провадження відкрито. Але діяти в незаконний спосіб ми теж не можемо, – підсумував Дмитро Грищенко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #18 Алексей 16.03.2018 06:46
Ломбарди, це тема ю.тимошенко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 ПС 15.03.2018 16:24
Нема бажання коментувати такі пояснення цих поліцаїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Фотограф 15.03.2018 11:53
Ломбарды это узаконенные "малины" по скупке краденого. Думаю, что не меньше 50% золота, телефонов др. более менее ценной техники это все ворованное. Почему при выдаче кредита ломбардом требуют и фиксируют паспорт гражданина, а приеме на реализацию тех же телефонов паспорт уже не требуется. Почему не фиксируется на видео скупка краденого товара? Видимо работники ломбардов на связи с полицией и иногда, "когда нужно" для "своих" помогают "сдать" вора, а в благодарность менты закрывают глаза на скупку краденого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 смілянин 15.03.2018 10:47
Саме така законопослушніс ть поліції і вказує на кришування і не потрібно виправдовуватис ь, в вас зарплата хорошша, краще компесуйте потерпілій матеріальні і моральні збитки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Водій 15.03.2018 09:25
Цитую Водитель:
Ни а что не годны... Только на тойотах разъезжать и законопослушных лохов штрафовать. А реально помочь людям или помешать совершению преступления - кишка тонка

+100500
Знайомий розповідав, що став очевидцем картини, коли до патрульних підбіг молодик та заявив, що в нього щойно вкрали барсетку, указав на ймовірного зловмисника, якоий ще не встиг сховатись з поля зору, на що поліції відповіли: "Зараз закінчимо оформлювати адмінпротокол про порушення правил зупинки, тоді й розберемося" :o
Навіщо такі дармоїди, які живуть за наш (платників податків) кошт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Черкаський суд 14.03.2018 20:58
Без мого дозволу навіть похоронити неможливо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 пс 14.03.2018 19:17
у цих не вкрадуть, бо вони тих також кришують'
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #11 oleg 14.03.2018 17:54
Ломбард придбав телефон у законний спосіб? Вони це серйозно заявляють?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #10 Водитель 14.03.2018 17:22
Ни а что не годны... Только на тойотах разъезжать и законопослушных лохов штрафовать. А реально помочь людям или помешать совершению преступления - кишка тонка. А как иначе могло быть? Понабирали колхозников, выдали хформу, кльові тачки, жотончика... а шо з цим робити не навчили...Вот и катаются теперь по городу, протоколы составляют, впровадження открывают, людей насмерть будучи под наркотой сбивают. А так - ниче, нормально! Отличная рэхформа!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #9 Тупик 14.03.2018 16:06
За словами Дмитра Грищенка, "продати телефон він (Ломбард) мав право, оскільки придбав його в законний спосіб"
Законний?!!!! Без паспорту на телефон, який був і є на руках у ошуканої власниці? Чи можна вже машини і квартири ломбардам скупати без документів?

Вихід для ошуканої жінки тільки один. Найняти молодика, придбати 10 літрів бензину и спалити той ломбард. А краще всю мережу, це і буде "законний спосіб".