реклама

реклама

Сьогодні зранку черкаські патрульні склали протокол за нетверезу їзду на водія, який застряг у сніговому заметі. Виявилося, що за кермом перебував Дональд Нжатах, якого за останні 3 роки суд вже тричі штрафував і позбавляв прав.

10354663_642727329171633_3305238643674985714_n

Як повідомляють в поліції, сьогодні інцидент трапився на перехресті бульвару Шевченка та вулиці Іллєнка. Водночас, як повідомили виданню "Інфоміст" очевидці, за кермом авто перебував громадянин Камеруну, відомий боєць Дональд Нжатах, який проживає в Черкасах. Як вдалося з’ясувати з реєстру судових рішень, для Дональда це далеко не перший подібний випадок.

Згідно з постановою Соснівського райсуду Черкас, 19 жовтня 2017 року Нжатах керував авто в стані алкогольного сп’яніння.18 грудня суд оштрафував камерунця на 10 200 грн і конфіскував права на 1 рік. Згідно з постановою Соснівського райсуду Черкас, 29 листопада минулого року Дональд керував автомобілем AUDI A6 під "марихуаною".

Такий висновок наданий «Черкаським обласним наркологічним диспансером». На судове засідання 8 лютого цього року Дональд не з’явився. Суд постановив оштрафувати його на 10 200 грн із конфіскацією прав.

Згідно з постановою Соснівського райсуду Черкас, 17 грудня 2017 року Дональд керував авто у стані алкогольного сп’яніння, що підтверджено показами Alkotest Drager.

29 січня суд визнав Дональда винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст.130 ч.1 КпАП України. Водія оштрафовано на 10 200 грн та позбавлено права керування на 1 рік.

Bezymyannyj-1

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Пильний 16.03.2018 22:16
Нетверезі українці їздять в Україні. Я не чув про нетверезих українців у Камеруні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Думка 16.03.2018 19:44
В сполучених Штатах Америки цей невіглас давно б сидів у в'язниці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Сергійович 16.03.2018 15:53
Вигнати цю ........... в Камерун
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ворон 16.03.2018 15:16
Цитую Каркар:
Цитую Радко:
Приїхало в Україну і вирішило тут чудити, що заманеться? Через таких понаїхавших я і буду голосувати за "Свободу" з їх націоналістични ми поглядами, бо скоро такі от ****** не лише кататимуться з алкоголем в крові, а й вчитимуть нас жити

А коли нетверезі українці влаштовують нічні перегони і давлять людей на тротуарах, ви що, Путіна в Україну кличете?

Не покличуть, а дорожку вистелять, бо як інакше спонсора зустрічати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Соломон 16.03.2018 14:36
Що - і марихуану курить..??? Красава!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Каркар 16.03.2018 14:16
Цитую Радко:
Приїхало в Україну і вирішило тут чудити, що заманеться? Через таких понаїхавших я і буду голосувати за "Свободу" з їх націоналістични ми поглядами, бо скоро такі от ****** не лише кататимуться з алкоголем в крові, а й вчитимуть нас жити

А коли нетверезі українці влаштовують нічні перегони і давлять людей на тротуарах, ви що, Путіна в Україну кличете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Спортсмен 16.03.2018 14:00
То він ще й дітей навчає? гарний учитель.... Двох слів сказати не може....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #3 правда 16.03.2018 13:59
Посадіть цього бика за грати!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Радко 16.03.2018 13:58
Приїхало в Україну і вирішило тут чудити, що заманеться? Через таких понаїхавших я і буду голосувати за "Свободу" з їх націоналістични ми поглядами, бо скоро такі от ****** не лише кататимуться з алкоголем в крові, а й вчитимуть нас жити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #1 Fox 16.03.2018 13:57
тобто його штрафують, він їздить без прав, наражає на небезпеку оточуючих людей і це може продовжуватись знову і знову? чому його не посадять за грати? у нас є суд?