реклама

реклама

Із проханням втрутитися у питання ремонту дороги через Смілу звернувся до Президента України Петра Порошенка громадянин Олександр Байда.

дорога

Відповідну петицію розміщено на сайті Президента України.

«Петро Олексійович, звертаюсь до Вас від відчаю, знаю, що дане питання – не рівень Президента України, але як я бачу, без Вашого втручання тут не обійтись, допоможіть будь-ласка вирішити проблему з ремонту автомобільного шляху національного значення Н16 сполученням Золотоноша–Черкаси–Сміла–Умань, в місті Сміла», – пише автор петиції.

Як зазначив Олександр Сергійович, він, як і багато інших громадян, щодня їздить на роботу цим шляхом, покриття якого «взагалі не придатне для їзди, ями місцями сягають 70 см».

«Якщо це питання не вирішити найближчим часом, то сміляни будуть відрізані від інших міст, виїхати з Сміли в напрямку Черкас, або Києва можна тільки вантажним великогабаритним транспортом. Акції, проведені активістами, круглі столи і часті приїзди засобів масової інформації з центральних каналів країни ні до чого не призвели, віз знаходиться на місці, дякую за увагу!» – пише Олександр Байда.

Наразі із 25 000 необхідних підписів петицію підтримало менше 100 осіб. До завершення збору підписів залишилося 90 днів. Підписати петицію можна ТУТ.

Нагадаємо, жителі Сміли влаштували на згаданій дорозі акцію «Похорон шин».

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко не раз зазначав, що саме на цю дорогу в області найбільше нарікань. Проте, облавтодор відмовляється взяти на свій баланс цю дорогу, посилаючись на те, що вона проходить через місто.

Фото: ВІККА

реклама

Коментарі  

 
+4 #13 Эксперт 21.03.2018 11:33
Цитую Дональд Трамп:
ткаченко ежегодно ремонтирует себе дорогу на Кедину Гору,проблемы смелян,которые год без тепла,дорог ему на вас посрать,петицию надо писать не на ремонт дороги,а выкинуть этого тупоголового из кресла,а было бы лучше на нары.

Согласен,что это мурло лишне хромосомное засиделось в кресле,но на его место придёт такое же...о,поскольку тот кто назначает этот непотреб,ещё большее ЧМО. Так что вывод один-убирать главное ....мо,а с мелкой подчмотятиной разберёмся очень быстро.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Перехожий 21.03.2018 10:26
Цитую Пильний:
Фігня, водію. Хто і коли складав ці паспорти? Звідки у комунальників депресивної Сміли такі кошти, щоб ремонтувати розбиту фурами усієї України дорогу? У них же іще десятки, якщо не сотня, километрів доріг усієї засраної Сміли...

Тут не паспортами потрібно мірятися-від цього дороги не будуються і не ремонтуються. А щось вирішувати. У Сміли грошей немає навіть на власні "штани" це факт. Де вони це інша справа, тут потрібен аудит на державному рівні. Але для міст, через які проходять дороги державного значення повинні застосовуватись такі рішення, що дають змогу утримувати дороги в належному стані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Пильний 20.03.2018 10:58
Фігня, водію. Хто і коли складав ці паспорти? Звідки у комунальників депресивної Сміли такі кошти, щоб ремонтувати розбиту фурами усієї України дорогу? У них же іще десятки, якщо не сотня, километрів доріг усієї засраної Сміли...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Водій 19.03.2018 12:24
Цитую Пильний:
Тоді вони вправі по своєму шматку не пускати не місцеві машини...Так, чи ні, водію?

Порядок обмеження руху дорогами та вулицями населених пунктів регламентують нормативно-правові акти. Такі перекриття чи обмеження вводяться лише за погодженням з поліцією і купою інших інстанцій, за самовільне перекриття руху передбачена відповідальніст ь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Водій 19.03.2018 12:22
Цитую Пильний:
А як розділити державну дорогу на шматки? Адже частина її йде околицею Сміли. Сам по ній їхав і знаю. То що: уся дорога Служби автомобільних доріг, а один її шматок, по якій суне той самий потік машин з усієї України - власність місцевих органів влади? Тоді вони вправі по своєму шматку не пускати не місцеві машини...Так, чи ні, водію?

Для цього існують паспорти автомобільних доріг, які є як у власника доріг та Нацполіції. Згідно паспорту автодороги Н-16 "Золотоноша - Черкаси - Сміла - Умань (ч-з Звенигородку)" ділянка від кільця біля журавля (поворот на Білозір'я) по напрямку руху перший правий з'їзд до Сміли, обслуговується комунальниками м.Сміла до Костянтинівсько ї розв'язки. Другий з'їзд на Смілу (від кільця біля журавля) ч-з залізничний переїзд - це вже автодорога державного територіального значення "Від а/д Н-16 - Сміла - до а/д Н-01". До знака "Сміла" - власність Служби, далі - м.Сміла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Пильний 19.03.2018 12:02
А як розділити державну дорогу на шматки? Адже частина її йде околицею Сміли. Сам по ній їхав і знаю. То що: уся дорога Служби автомобільних доріг, а один її шматок, по якій суне той самий потік машин з усієї України - власність місцевих органів влади? Тоді вони вправі по своєму шматку не пускати не місцеві машини...Так, чи ні, водію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Водій 19.03.2018 09:36
Цитую Пильний:
"Облавтодор відмовляється взяти на свій баланс цю дорогу


А по закону він і не має права брати на баланс будь-які дороги, бо державні дороги - це власність Служби автомобільних доріг, а не облавтодора (дві різні структури), а місцеві дороги - місцевих органів влади. Всі питання до начальник Служби автодоріг у Черкаській області - Демиденка-сина , тел. 71-45-43, а по місцевим дорогам - до Демиденка-батька (вихідця зі Сміли, доречі), тел. 37-24-84! (Як НАБУ ще не зацікавилась таким "дивним збігом", що син і батько відповідають один за державні, інший - за місцеві дороги?)

P.S. - такими подібними назвами дорожніх структур можновладці намагаються ввести громадян в оману, щоб "в каламутній воді" люди не розібралися, до кого подавати в суд! Я цю кухню пройшов і можу в разі потреби проконсультуват и.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Водій 18.03.2018 22:10
Цитую виборець:
По реакції водіїв, пасажирів, які тисячами щодня проїзжають по даній дорозі, вважаю, що така дорога їх задовільняє.

Невігласе, ти бачив чи чув ту реакцію...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 виборець 18.03.2018 17:57
По реакції водіїв, пасажирів, які тисячами щодня проїзжають по даній дорозі, вважаю, що така дорога їх задовільняє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Дональд Трамп 18.03.2018 13:42
ткаченко ежегодно ремонтирует себе дорогу на Кедину Гору,проблемы смелян,которые год без тепла,дорог ему на вас посрать,петицию надо писать не на ремонт дороги,а выкинуть этого тупоголового из кресла,а было бы лучше на нары.