реклама
Привітання від міського голови
реклама

Кого порадувала «затяжна» зима – так це тих, хто мріяв про справжній сніг для кінозйомок… Завершився зимовий блок зйомок дитячої казки «Пекельна хоругва, або Козацьке Різдво», – повідомляють у Держкіно України.

 

Цей проект став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисер фільму – Михайло Костров, продюсер – Євген Д’яченко. Сценарій картини написаний одним із найвідоміших казкарів України Сашком Лірником (Олександром Власюком) з Умані, за мотивами його ж твору «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід».

2f7bb693f9e8b1bbf875f0818996978d_L

Сума державної фінансової підтримки фільму є 100% і становить 32 млн грн.

На знімальному майданчику картини у Пущі-Водиці побував перший заступник Голови Держкіно Сергiй Неретин, який зазначив: «Для нас підтримка фільмів-казок є однією із пріоритетних, бо держава має вкладати внесок у розвиток майбутніх поколінь. А чим же їх розвивати, якщо не кінематографом?! Хочеться, щоб наші діти виховувалися не тільки на голлівудських стрічках, а й на українських».

Химерна казка наповнена українським народним гумором та козацькою героїкою, фантастичними героями та несподіваними персонажами і закорінена в український фольклор та народну міфологію й вірування. Козацький рід існує на світі доти, доки в ньому народжуються козаки-лицарі, які захищають свою землю від ворогів-нападників. А козакам, які поклали свої голови в бою, прощаються всі гріхи. Розлючений цим Чорт укладає парі зі Святим Петром, який зможе полонити і утримати до Різдва найкращого і найхоробрішого козака Семена. Так, Чорт отримає можливість знищити весь козацький рід на землі. Але на відважного козака не діють чари і його неможливо залякати чи купити.

Картина призначена для сімейного перегляду. Завершення виробництва заплановане на кінець 2018 року.

Наразі здійснюється підготовка до весняного блоку зйомок.

Про це інформує Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #5 Черкащанин 20.03.2018 15:49
Хороша новина. Більше українського кіно - цікавого і якісного!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Пильний 20.03.2018 14:51
Підлікувався, лікарю, молодець, уже щось підтримуєш. Але лікуватися ще треба. Простого не розумієш, що гривні по курсу в долари можна перевести. Про це і в дитсадку знають. Тож напружся і полічи, скільки це в доларах буде, а тоді подивись в інтернеті, скільки коштує хвилина рекламного ролику у США... Хоча про що це я, для твоєї голівоньки це занадто...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Доктор 20.03.2018 10:07
Цитую Пильний:
Для дебілів: за такі гроші в Америці знімають пятихвилинні рекламні ролики...

А ты, смотрю, продвинутый дебил, "Пыльный" - знаешь, что в Америке рекламные ролики именно за гривны снимают :D :D :D
Человек идею фильма поддержал - а ты на него пасть раскрываешь. Не в Америке живем - с нашей экономикой и с нашими любителями воровать - деньгам точно счет нужен. А идею фильма и я поддерживаю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Пильний 20.03.2018 09:52
Для дебілів: за такі гроші в Америці знімають пятихвилинні рекламні ролики...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 ??? 19.03.2018 12:44
Оце так сума! Хочеться вірить, що якість фільму буде такою ж високою, як і ціна зйомок.
Дитячі фільми потрібні, але чи за 32 мільйони?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама