реклама

реклама

На останній сесії депутати Черкаської міської ради з третьої спроби таки проголосували за преміювання міського голови, встановлення йому надбавок та надання матеріальної допомоги у 2018 році. Перші дві спроби на набирали відповідної кількості голосів.

Тепер з усіма надбавками Анатолій Бондаренко отримуватиме 40 тисяч 800 гривень. До цього, стверджує він, його зарплата становила 8900 гривень.

- По-перше, я не голосував за це питання, депутати голосували, — прокоментував таке рішення міський голова у студії «Вичерпно». — По-друге, давайте будемо говорити відверто: у мене немає водія, немає робочого автомобіля. Я їжджу на машині дружини або беру авто матері. Тому можна сказати, що це не моя премія, а витрати на паливо-мастильні матеріали, на відрядження і таке інше.

реклама

Коментарі  

 
+3 #15 Їздить йому дорого 20.03.2018 14:15
А коли черкащанам, (на податки яких отримує всього 40 тисяч) піднімали ціну на проїзд, то так захищав громадян

Черкаським перевізникам відмовили в підвищенні ціни на проїзд до 5 грн
13 лютого 2018, 13:01 Новини Черкас та Черкаської області
Проти підвищення ціни на проїзд проголосували всі члени виконкому, крім міського голови Анатолія Бондаренка, який утримався.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Родіна... 20.03.2018 14:11
Цитую Черкащинин:
Це ж гроші платників податків а мер їх за людей не рахує. В минулому році плитку клав по 600грн. за метр коли в місті ціна була не більша за 300грн за квадрат. Толя -- ти не МЕР ти лисянська КАСТРЮЛЯ

А коли зроблять щось у місті, та й те завідомо браковане, то на всіх углах тараторять та пишуть "Це ми зробили, це "Батьківщина" зробила"

ЦЕ ВСЕ ЗРОБЛЕНО і РОБИТЬСЯ на ГРОШІ та НАЛОГИ жителей м. ЧЕРКАСИ.
І вм І ваша "батьківщина" ТУТ ні ЯКИМ боком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Черкащинин 20.03.2018 12:42
Це ж гроші платників податків а мер їх за людей не рахує. В минулому році плитку клав по 600грн. за метр коли в місті ціна була не більша за 300грн за квадрат. Толя -- ти не МЕР ти лисянська КАСТРЮЛЯ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Пильний 20.03.2018 12:13
Може скинемося на прожиття голови, га, панове?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Водій 20.03.2018 11:42
За які заслуги преміювати залізного Толю? За нечищені вулиці-тротуари? Чи за відсутність транспортної реформи в місті? Чи за те, що в разі найменшого шухера мер одразу тікає на лікарняний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Дональд Трамп 20.03.2018 10:54
Мама крутая,содержит сына,машину дает,толян,позо рник ты .........,сбрехать и и то ума не хватает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 ??? 20.03.2018 00:08
Як казав Булатецький, "кончений" цей парашутіст лисянський :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #8 ХХ 19.03.2018 22:15
Премія надається за чесну, сумлінну роботу, виконання та перевиконання плану, своєї роботи. Вважаю надання премії міському голові неправильним рішенням депутатів. Функції свої він виконує вкрай погано. Згадайте стан нашого Міста цієї зими, невиконаний ремонт б. Шевченко, холодні та без електрики дома де живуть черкащани. То за цю роботу його ще й преміювати? Депутати плюнули всі гуртом у очі кожного містянина. Ганьба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 ну а що 19.03.2018 21:58
"железная" логіка