реклама
Привітання від міського голови
реклама
Речник обласного управління ДСНС Костянтин Проценко вирішив у «Фейсбуці» звернутися до тих, хто хоче врятувати лелек чи лебедів що повертаються до закінчення морозів.

29432715_1029591743845709_1715808790160343040_n

«Люди, якщо ви відчуваєте потребу врятувати чи допомогти цим птахам, ви можете самостійно подбати про них.

Наразі, як кажуть орнітологи, лелеки шукають собі місця, де можна дочекатися остаточного повернення весни. Їм потрібні відкриті ділянки землі, незамерзаючі джерела, де вони зможуть пити і харчуватися, тому, часто зграї зупиняються на полях без снігу.

Звичайно, існуючі умови не ідеальні для птахів, проте не варто перебільшувати загрозу та бити на сполох кожного разу, коли ви бачите у полі зграю птахів. Усі птахи, що вже зараз повертаються із вирію це сильні птахи.

Єдиною проблемою для лелек, чи лебедів які повернулися із зимівлі, є не температура, а кількість їжі, яку вони можуть знайти.

Тому, якщо ви хочете допомогти птахам, не варто обривати телефони рятувальникам, а організуйте їх підгодівлю. Звичайно, краще за все поділитися із птахами дрібною рибою, або м’ясними відходами. Головне, їжа має бути не солоною і дрібно рубленою», – роз’яснює Проценко.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама