реклама

реклама

Черкаська волонтерка Ірина Хорошаєва під час сьогоднішньої сесії міської ради поскаржилася, що колишні партнери виключили її з числа організаторів фестивалю «Народний герой», хоча ідея й частково дизайн заходу належать їй.

IMG_7637

За словами пані Ірини, фестиваль, який торік уперше проводився до Дня пам’яті та примирення 8 травня, покликаний формувати в черкащан образ українського воїна-героя, привернути увагу до проблем ветеранів усіх воїн минулого та сучасності. Торік фестиваль проводила низка громадських організацій. Цього ж року кошти виділено організації «Межа.ua», а Ірину Хорошаєву із організаційного комітету виключено.

Депутат Черкаської міськради від «Свободи» Максим Шило виступив із зверненням до мера – розібратися щодо причин «крадіжки» ідеї фестивалю та скасувати рішення про виділення коштів організації «Межа.ua». Що міський голова Анатолій Бондаренко і зробив.

Тим часом, у виконавчих органах ради твердять, що торік на проведення фестивалю було виділено велику кількість коштів, а участь у фестивалі взяло лише кілька сотень осіб.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 Пересічний громадянин 22.03.2018 15:45
Ми віримо, що Прочерк буде об'єктивним і донесе читачам думку іншої сторони конфлікту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Владимир 22.03.2018 14:03
Как говориться в семье не без урода. Девочке захотелось просто бабла срубить по легкому.А ей не дали, вот и разозлилась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Волонтер 22.03.2018 13:01
https://live.ck.ua/dumka-pro-provedennya-festyvalyu-narodnyj-heroj-bula-komandna-o-tymoshenko/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Савел 21.03.2018 01:54
А нужно было оформить по закону, авторские права и т.д. Теперь, если сильно хочет, то может организовать новый фестиваль, единоличный, вон как Рома Скрыпин телеканал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 волонтер 20.03.2018 19:46
а яка ж вона волонтерка, гроші тирити і все ?! Вона що волонтерського зробила, кому конкретно допомогла, скільки разів в зону АТО їздила ? Нікому, не їздила... Гнати її а не розбиратися, Свобода падаєш низько - не піднімешся тепер вже ніколи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 справедливий 20.03.2018 15:49
Та не волонтерка вона зовсім, .................... Відсунули від корита, а Шило допомагає, мабуть зацікавила? Тільки якою сумою, адже свободівці у нас .......опі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 ветеран 20.03.2018 14:55
Она не волонтерка, а авантюристка, потому люди и выбросили её. Больше под ногами путается и одеяло на себя тянет.Такие инициативные только и думают,как-бы себе отщепнуть кусочек.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 Демократія 20.03.2018 13:47
Традиції крадійства у нас давні. Але фестивалів в Черкасах ще не крали. Мабуть, там таки справді крутяться чималі гроші.